خانه ورزش اخبار ورزش حسرت مهاجمان استقلال سه ساله شد

حسرت مهاجمان استقلال سه ساله شد

0

حسرت مهاجمان استقلال سه ساله شد

بالاخره طلسم خرید مهاجم برای استقلال هم باطل شد و این تیم توانست یک مهاجم با رزومه تقریبا مناسب جذب کند. البته مامه تیام حداقل امسال در لیگ برتر نمی‌تواند خیلی برای استقلالی‌ها کارآیی داشته باشد. چون تا او با شرایط تیم هماهنگ شود و در ترکیب اصلی قرار بگیرد لیگ ایران تمام شده است. به این ترتیب استقلالی‌ها سومین فصل بسیار بد خود در خط حمله را هم پشت سر خواهند گذاشت.

درست است که گل‌نزدن مهاجمان استقلال در این فصل حسابی سروصدا کرد اما این سومین فصلی است که خط حمله استقلال با این افت مواجه است. در سه فصل اخیر تعداد گل‌های مهاجمان استقلال دورقمی نشده است. این فصل تا این‌جای کار علی قربانی و جابرانصاری با سه گل گلزن‌ترین مهاجمان استقلال هستند و گلزن‌ترین بازیکن این تیم هم جپاروف با ۴ گل است. فصل گذشته کاوه رضایی با ۷ گل بهترین گلزن آبی‌ها بود و امید ابراهیمی هم با ۷ گل به همراه او گلزن‌ترین بازیکنان استقلال را تشکیل می‌دادند. در دو فصل گذشته سجاد شهباززاده و جابر انصاری هم با ۷ گل گلزن‌ترین مهاجمان استقلال بودند. البته در این فصل امید ابراهیمی توانست با دورقمی‌کردن گل‌هایش و با ۱۰ گل زده بهترین گلزن آبی‌ها باشد.

بهترین گلزن استقلالی‌ها در این چند سال اخیر سجاد شهباززاده است. مهاجمی که به خاطر گل‌نزدن در نیم‌فصل از این تیم جدا شد. شهباززاده در لیگ چهاردهم ۱۲ گل زد و با این آمار بهترین مهاجم و بهترین گلزن استقلالی‌ها در چند سال اخیر است. در لیگ سیزدهم محمد قاضی با ۷ گل در لیگ دوازدهم آرش برهانی با ۱۰ گل و در لیگ یازدهم، جباری با ۱۰ گل بهترین گلزنان استقلال در این چند سال اخیر بوده‌اند. این آمار نشان می‌دهد که بحران خط حمله استقلال مربوط به امسال نیست و مهاجمان آنها سال‌هاست که عملکرد خیلی خوبی نداشته‌اند.

تانی کال

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *