خانه ورزش اخبار ورزش حضور انصاری‌فرد در محل تمرین پانیونیوس

حضور انصاری‌فرد در محل تمرین پانیونیوس

0

کریم انصاری‌فرد، ملی پوش ایرانی یک روز پس از جدایی‌اش از پانیونیوس و انتقال به المپیاکوس در محل تمرینات تیم پیشین خود حضور یافت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، تیم پانیونیوس در آخرین تمرین خود پیش از مصاف با آترومیتوس در هفته پانزدهم سوپر لیگ یونان یک میهمان ناخوانده داشت.کریم انصاری‌فرد که جمعه گذشته با عقد قراردادی از پانیونیوس راهی المپیاکوس شده بود، پس از یک جلسه تمرین با تیم جدیدش به محل تمرین تیم پیشین خود بازگشت.

انصاری‌فرد با حضور در محل تمرینات تیم پانیونیوس با ولادان میلویوویچ، سرمربی صربستانی، مسئولان باشگاه و بازیکنان تیم پیشین خود به خوش و بش پرداخت و برای آنها در آستانه بازی برابر تیم آترومیتوس آرزوی موفقیت کرد. سرمربی تیم پانیونیوس در پایان این جلسه تمرینی با حضور کریم انصاری‌فرد، فهرست ۱۸ نفره بازیکنان را اعلام کرد که طبق روال همیشگی نام مسعود شجاعی نیز در آن قرار داشت. تیم پانیونیوس هم‌اکنون رتبه دوم جدول رده‌بندی سوپر لیگ یونان را در اختیار دارد.

همچنین پائولو بنتو، سرمربی پرتغالی تیم المپیاکوس شب گذشته (شنبه) در نشست خبری پس از بازی برابر پلاتانیاس درباره استفاده از کریم انصاری‌فرد و آلی سیسوخو، مدافع آستون‌ویلا که به این تیم خواهد پیوست، گفت: این مسئله را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهم اما نیازی نیست که بخواهیم تا پایان ماه ژانویه صبر کنیم.

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *