خانه ورزش اخبار ورزش دو گل خورده و صفر گل زده؛ برانکو با زوج خطرناک در جام حذفی؟

دو گل خورده و صفر گل زده؛ برانکو با زوج خطرناک در جام حذفی؟

0
جام حذفی

دو گل خورده و صفر گل زده؛ برانکو با زوج خطرناک در جام حذفی؟

اواخر فصل پیش صادقی محرمی تبدیل به بازیکن ثابت پرسپولیس شد و نمایش بسیار خوبی داشت. شایان مصلح هم زمان انتقال از سپیدرود، قرار بود ستاره پرسپولیس شود اما فصل جدید، برای هیچکدام از آن‌ها خوب جلو نرفته است. مصلح نیمکت نشین دائمی شده و محرمی، فقط زمانی که یکی از ۴ مدافع اصلی پرسپولیس مصدوم یا محروم باشد شانس بازی در ترکیب اصلی را پیدا می‌کند.

زوج جوان و البته ناموفق این فصل پرسپولیس، کنار هم آمار بسیار بدی دارند. ماهینی و انصاری، مدافعان راست و چپ محبوب برانکو هستند اما هر وقت او تصمیم گرفته برای دقایق از هر دو مدافع کناری ذخیره‌اش به صورت همزمان استفاده کند، ضرر کرده است. محرمی و مصلح، این فصل ۲۲۲ دقیقه در لیگ برتر کنار هم بازی کردند که پرسپولیس در این دقایق، نتوانسته گل بزند و دو گل هم خورده است.

مصلح این فصل سه بازی، مدافع چپ ثابت پرسپولیس بود. هر سه بازی هم محرمی، سمت راست دفاع بازی می‌کرد. بازی با گسترش، پرسپولیس نیمه اول با این زوج متوقف شد. برانکو بین دو نیمه، یکی از آن‌ها را بیرون کشید و تیمش در نیمه دوم سه گل زد! بازی با پیکان، پرسپولیس با این زوج یک گل خورد و نتوانست جبران کند. بازی با پدیده هم پرسپولیس با حضور این دو نفر، بدون گل متوقف شد.

حتی بازی‌هایی که آن‌ها در دقایق پایانی کنار هم قرار گرفتند هم پرسپولیس ی در گل زدن نداشت و اتفاقا، یک گل هم از سپاهان خورد! آماری که پرسپولیسی‌ها را نگران می‌کند فردا هم در روز استراحت به سیدجلال و ماهینی، مثل فصل پیش جام حذفی خیلی زود برای‌شان به پایان برسد. مگر اینکه آن‌ها از این فرصت استفاده کننده و مقابل بادران لیگ یکی، آمار را به نفع خودشان تغییر دهند.

۲۲۲ دقیقه‌ای که محرمی و مصلح همزمان در زمین بوده‌اند

تراکتورسازی – پرسپولیس / یک دقیقه / بدون گل زده و خورده

گسترش فولاد – پرسپولیس / ۴۵ دقیقه / بدون گل زده و خورده

پرسپولیس – پیکان / ۷۱ دقیقه / یک گل خورده

سپاهان – پرسپولیس / ۱۳ دقیقه / یک گل خورده

استقلال خوزستان – پرسپولیس / یک دقیقه / بدون گل زده و خورده

پرسپولیس – پدیده / ۹۰ دقیقه / بدون گل زده و خورده

سپیدرود – پرسپولیس / یک دقیقه / بدون گل زده و خورده

تانی کال

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *