امروز در کشور ایتالیا و در طی فستیوال خودرو از مدل سفارشی و لوکس رولز رویس سوئپ‌ تایل رونمایی شد. خودروی که در یک مراسم نمادین قبل از تحویل به صاحبش رونمایی شد.

رولز رویس سوئپ‌ تایل را از نظر ما تیم اروند پلاک باید چیزی بین مدرن بودن و اصالت دانست. باور کنید که نگاه کردن به این خودروی خاص ما را به یاد خودرو های سال های ۱۹۲۰ تا ۱۹۴۰۰ میلادی می اندازد.

شاید بتوانیم بگویم که این خودرو تکمیل شده کانسپت  ۱۰۳EX است که در سال های گذشته بواسطه رولزرویس رونمایی شد. طراحی این خودرو همانگونه که گفته ایم نشان از اصیل بودن برند رولز رویس است.

نگاهی کلاسیک و البته کابین و موتوری لوکس که بخوبی اشرافیت در آن مج خواهد زد. این شرکت هنوز اقدام به معرفی خریدار این خودرو نکرده است ولی همین بس که بدانید این خودرو به مبلغی در حدود   ۱۳٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار ساخته شده کافی است.

رولز رویس سوئپ‌ تایل در اصل یک سوپرلوکس دو درب است که با فضای داخلی زیاد در بالای خود یک سقف  پانورا دارد که بدلیل شیبی که در بالای خود دارد سقفی فست بک نیز محسوب می شود.

جلو پنجره‌ این خودرو عریض و بزرگ است و با ظاهری یک تکه آلومینیوم کاملا عضلانی است. بخش پشتی خودرو همانند جلو خاص است و در مدل دیگری مشابه آن را نمی توانید ببینید،نمایی کاملا فلزکاری که کار دست است .

تریم داخلی خودرو از نوع چوب‌تیره است و دارای داشبورد با شمایل داشبورد های رولزرویس‌های کلاسیک است، صندلی های و رودری ها از   چرم هستند که در کنار چوب کاری ها کاملا سفارشی شده است.در مورد موتور خودرو هنوز اشاره ای نشده است.

رولز رویس سوئپ‌ تایل

arvandplak

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *