صفحه‌ی پیش خرید جدیدترین کنسول شرکت مایکروسافت که در حال حاضر با نام ایکس‌باکس اسکورپیو شناخته می‌گردد و البته شایعاتی حکایت از «ایکس‌باکس وان ایکس» نام داشتن آن دارند، در فروشگاه آمازون راه‌اندازی شد. این حقیقت این که این مهم، درست پیش از معرفی اولیه‌ی این سخت‌افزار که قرار است در بعد از ظهر امروز صورت پذیرد، حاکی از آن است که ممکن است خود شرکت مایکروسافت نیز چنین اقدامی را انجام دهد.

رونمایی مورد بحث از طریق وب‌سایت «دیجیتال فاندری» صورت خواهد گرفت و البته منابع مختلفی بیان داشتند که در جریان این رونمایی، شاهد اطلاعاتی از جمله تاریخ عرضه و قیمت نهایی ایکس‌باکس اسکورپیو نخواهیم بود. در توضیحات این کنسول در صفحه‌ی پیش‌ خرید آن در فروشگاه آمازون، چنین آمده است:

  • قدرتمندترین کنسول تاریخ با قدرت پردازش گرافیکی ۶ ترافلاپسی
  • نخستین و تنها کنسولی که بازی‌ها را با کیفیت ۴K واقعی اجرا می‌کند و دارای کیفیت عالی در زمینه‌ی واقعیت مجازی است
  • با تمامی بازی‌ها و لوازم جانبی کنسول ایکس‌باکس وان نیز سازگاری دارد
  • در تعطیلات کریسمس سل ۲۰۱۷ میلادی در دسترس خواهد بود

در ادامه‌ی این جزئیات آمده است که امکان تغییر هر یک آن‌ها از جمله تاریخ عرضه، قیمت و … وجود دارد و علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از جمله زمان موجود شدن آن در انبار می‌توانند در خبرنامه‌ی مشخص شده ثبت نام کنند.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با کنسول ایکس‌باکس اسکورپیو، اخیراً برخی منابع خبر از فشرده بودن طراحی این کنسول داده‌اند که به این معنی است که نسخه‌ی نهایی این کنسول قدرتمند کوچکتر از آن چیزی است که تصور می‌کنیم؛ همچنین در این گزارش شاهد مشخص شدن حافظه و توان پردازشی آن نیز هستیم. همچنین اخیراً مشخص شده است که به احتمال زیاد بازی The Witcher 3: Wild Hunt با کیفیت ۴KK بر روی این کنسول به اجرا در می‌آید.

 

گیمفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *