گاهی اوقات ریمل زودتر از زمانی که انتظارش را دارید خشک می شود وآمادگی خریدن یک ریمل جدید را ندارید با این روش خیلی سریع و ساده بدون این که مجبور باشید مواد شیمیایی مضر به ریمل اضافه کنید عمر دوباره به آن بدهید و مشکل خشکی آن را رفع کنید.

با قطره چشم خشکی ریمل را رفع کنیم

در ابتدا باید مطمئن شوید که آیا ریمل قابل استفاده هست یانه. اگر ۳ ماه هست که آن را استفاده می کنید و موادش را به آخر رسانده اید باید یک ریمل جدید بخرید. قلموی ریمل را چک کنید که آسیب ندیده باشد. اگر آسیب دیده باشد دیگر استفاده از آن ممکن نیست. یا این که فرد دیگری از ریمل شما استفاده نکرده باشد چون ممکن است مجبور شوید به چشم پزشک مراجعه کنید.

با قطره چشم خشکی ریمل را رفع کنیم

یک عدد قطره چشم بخرید. از قطره ای که قبلا باز کرده اید استفاده نکنید چون ممکن است باکتری ها در آن تجمع کرده باشند.

با قطره چشم خشکی ریمل را رفع کنیم

معمولا روی درب ریمل به مرور زمان با استفاده آن مقداری مواد ریمل می چسبد. ابتدا با استفاده از دستمال کاغذی و کمی وازلین درب ریمل را تمیز کنید.

با قطره چشم خشکی ریمل را رفع کنیم

در نهایت چند عدد قطره چشم داخل ریمل بریزید. تعداد قطره ها بستگی به درجه خشکی ریمل دارد. بهترین مقدار ۲ الی ۳ قطره است. سپس درب ریمل را ببندید و آن را تکان بدهید. در نهایت آن را امتحان کنید. اگر درجه غلظتش همانطور هست که می خواهید دیگر قطره به آن اضافه نکنید اما اگر کمی خشک است ۱ الی ۲ قطره دیگر به آن اضافه کنید. آنقدر این کار را تکرار کنید تا به غلظت دلخواهتان برسد.

bedunim

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *