خانه تکنولوژی اخبار مشکل بوت‌لوپ شدن گوشی نکسوس ۶P

مشکل بوت‌لوپ شدن گوشی نکسوس ۶P

0

نکسوس ۶P که در گذشته با مشکلات مختلفی در زمینه باتری و خاموش شدن ناگهانی دست‌و‌پنجه نرم می‌کرد، اخیرا به مشکلاتی در زمینه بوت‌لوپ شدن هم دچار شده است.

این موضوع که در وب‌سایت Reddit توسط کاربران زیادی مطرح گردیده‌، به یکی از مشکلات اساسی این تلفن همراه تبدیل شده است. عده‌ای از کاربران توانسته‌اند گوشی را به حالت ریکاوری ببرند و تعداد زیادی از کاربران هم همچنان با این مشکل روبه‌رو هستند.

اما بخش شوک آور این قضیه، اعلامیه‌ای است که حدود سه ماه پیش از گوگل در این زمینه منتشر گردید و در آن دلیل بوت‌لوپ شدن دستگاه‌ها، سخت افزار اعلام شد.

از مشکلات بوت‌لوپ شدن دستگاه‌ها کاملا آگاه هستیم و همچنان تحقیقات‌مان را در این زمینه ادامه خواهیم داد؛ اما می‌توانیم این موضوع را بپذیریم که این مشکل به بخش سخت افزاری دستگاه‌ها مربوط است. اگر شما هم با این مشکل روبه‌رو هستید، حتما به مراکز فروش و تعمیر برای رسیدگی به این مورد مراجعه کنید. (گوگل)

متاسفانه پاک کردن فایل‌های کش، فلش کردن گوشی و یا بازگردانی به حالت کارخانه برای حل بوت‌لوپ شدن گوشی نکسوس ۶P کارآمد نبوده است. البته بهتر است بدانید که این مشکل بعد از آپدیت گوشی به اندروید نوقا بیشتر خودش را نشان داده است.

منبع آی تی رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *