با اینکه قرار است در عنوان Forza Motorsport 7 شاهد حضور طیف وسیعی از انواع ماشین‌ها باشیم، به نظر می‌رسد که حداقل یک برند معروف در این عنوان، حضور نخواهد داشت و این برند، کمپانی ژاپنی Toyota نام دارد. طبق بیانیه‌ای که اخیرا از شرکت مایکروسافت منتشر شده است، ماشین‌های ساخت Toyota در عنوان مورد انتظار Forza Motorsport 7 حضور نخواهند داشت. در ادامه‌ی مطلب با ما همراه باشید.

در این بیانیه، ابتدا به تعداد ماشین‌ها و برندهای موجود در این بازی اشاره شده است و سپس توضیحات مختصری در مورد عدم حضور ماشین‌های برند Toyota داده شده است.

عنوان Forza Motorsport 7 در زمان انتشار، شامل ۷۰۰ ماشین خواهد بود و در آن، نام ۹۰ کمپانی معروف اتومبیل سازی به چشم خواهد خورد. اگرچه ماشین‌های ساخت کمپانی Toyota در بازی حضور نخواهند داشت، اما می‌توان در Forza Motorsport 7 شاهد حضور تعداد کمی از ماشین‌های مسابقه‌ای Toyota بود. بزودی نام این ماشین‌ها در لیست جدید از ماشین‌های این بازی، قابل مشاهده خواهد بود. این لیست در اواخر تابستان به انتشار خواهد رسید.

شرکت مایکروسافت هنوز توضیحی درمورد عدم حضور ماشین‌های این شرکت اتومبیل سازی در Forza Motorsport 7 ارائه نداده است، اما احتمال می‌رود که شرکت مایکروسافت در مذاکره با Toyota برای گرفتن لایسنس این برند به مشکل برخورده است. مشکلات لایسنس گیری در عناوین ریسینگ، همیشه وجود داشته است؛ برای مثال، حق استفاده از ماشین‌های شرکت آلمانی Porsche به مدت چندین سال به صورت انحصاری در دست شرکت Electronic Arts و سری عناوین Need For Speed قرار داشت؛ چراکه این شرکت آلمانی در طی قراردادی که در سال ۲۰۰۰ منعقد شده بود، اجازه‌ی استفاده از اتومبیل‌هایش را تنها به شرکت EA داده بود. این موضوع باعث ایجاد مشکلات عدیده‌ای برای سایر عناوین ریسینگ شده بود.

عنوان Forza Motorsport 7 در تاریخ ۳ اکتبر ۲۰۱۷ مصادف با ۱۱ مهر ۱۳۹۶ برروی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس وان ایکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه‌ی ایکس باکس وان ایکس این بازی از رزولوشن ۴K و ویژگی HDR پشتیبانی خواهد کرد. برای مشاهده‌ی سیستم موردنیاز برای اجرای این بازی برروی رایانه‌های شخصی به این لینک مراجعه فرمایید. به تازگی فهرست جدیدی از ماشین‌های موجود در این بازی منتشر شده است. لازم به ذکر است که چند روز پیش، اولین‌ نگاه به Forza Motorsport 7 برروی خروجی سایت گیمفا قرار گرفت که شما می‌توانید به مطالعه‌ی این مقاله‌ بپردازید.

گیمفا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *