شایعات زیادی مبنی بر ساخت قسمت جدیدی از بازی Destiny توسط شرکت بانجی به گوش می‌رسد، به دنبال این موضوع در جدیدترین اظهارات این شرکت اشارات غیرمستقیمی به ساخت و توسعه Destiny 2 در سال جدید پیش رو شده است.

کم کم به پایان سال ۲۰۱۶ میلادی نزدیک می‌شویم و هیچ محتوا و بسته گسترش دهنده‌ای برای بازی Destiny توسط شرکت بانجی هنوز اعلام نشده است و همین موضوع طرفداران سری را به ساخت نسخه جدیدی از عنوان Destiny امیدوار کرده است.

شرکت اکتیویژن ساخت قسمت جدید بازی را بصورت غیر مستقیم تایید کرده است اما هنوز این خبر بصورت رسمی از سوی سازندگان منتشر نشده است. در هفته گذشته، شرکت بانجی در آخرین پست سال ۲۰۱۶ در وبلاگ خود اشاراتی به توسعه و ساخت قسمت جدید بازی Destiny داشته است. به گفته شرکت بانجی:

ما به محض اینکه از حال و هوای تعطیلات پیش رو خارج شدیم به روند کاری خود ادامه می‌دهیم. تا انتشار خبرهای دیگر از فعالیت ما، شرکت بانجی سخت مشغول کار خواهد شد، در واقع همیشه اینگونه بوده است و پرونده کاری بازی Destiny هیچوقت برای ما بسته نشده است. ما در حال آزمایش و بررسی برای شروع فعالیت دوباره خود هستیم. از همراهان همیشگی خود برای بازی کردن عناوین ساخته شده شرکت ما تشکر می‌کنیم. ما در سال آینده کارهایی بیشتری برای جلب توجه شما داریم اما بهتر است این خبرها را در زمان دیگری منتشر کنیم و در حال حاضر بیایید اجازه دهیم از برف لذت ببریم!

شرکت بانجی در ادامه عنوان کرد، در حالی که بیشتر همکاران و توسعه دهندگان ما در خارج از محل کار از تعطیلات لذت می‌برند، ما یک تیم پشتیبانی از بازی Destiny را در اختیار داریم تا درصورت بروز هرگونه مشکل در بازی این تیم بتواند مشکلات را برای بازیکنان حل کنند.

البته همیشه یک تیم از شرکت ما در حال فعالیت هستند تا مطمعن شوند بازی با هیچ مشکلی مواجه نمی‌شود.

در خبری دیگر اخیرا شرکت Vicarious Visions که ساخت بازی Skylanders را در کارنامه خود دارند، عنوان کرده است که بزودی به شرکت بانجی و های مون می‌پیوندد تا در ساخت و توسعه سری Destiny با آن‌ها همکاری کنند.

منبع گیمفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *