پروژه Google for Jobs که امروز در کنفرانس توسعه دهندگان گوگل معرفی شد، به جویندگان کار در انتخاب بهترین شغل و به شرکت ها در انتخاب بهترین استعدادها کمک خواهد کرد. این پروژه طی هفته های آینده به اپلیکیشن گوگل اضافه خواهد شد.

در انتهای نطق کنفرانس Google IO امسال، ساندار پیجای مدیرعامل گوگل در مورد پروژه‌ی جدیدی سخن گفت که می‌تواند به کارفرمایان برای انتخاب بهترین استعدادها و به مردم برای انتخاب بهترین شغل مناسبشان کمک شایانی کند. به نقل از آماری که پیجای اعلام کرده است، 46 درصد کارفرمایان آمریکایی به شدت با چالش انتخاب استعدادها مواجه هستند و به همین خاطر گوگل تصمیمی گرفته است تا با طراحی جستجو و ماشین یادگیری، دست استعدادها را در دست کمپانی‌ها بگذارد.

پروژه Google for Jobs به اپلیکیشن گوگل اضافه خواهد شد

گوگل از این دستاورد خود به عنوان پروژه Google for Jobs یاد می‌کند. قابلیت جدیدی که قرار است به اپلیکیشن اصلیگوگل اضافه شود. شما تنها کافیست شغل مورد نظرتان را جستجو کنید تا الگوریتم‌ها باقی کار را برعهده گیرند، موارد همسان با آن را پیدا کنند و بر حسب محل زندگیتان و موقعیت های شغلی آزادی که شرکت‌ها دارند، آن را به شما معرفی کنند. گزینه‌های فیلتر خودکار به صورت پاپ آپ نمایان خواهند شد و به شما اجازه می‌دهند آن‌ها را تا حد ممکن، بسته به شغلی که به آن علاقه‌مند هستید محدود کنید و حتی مسافت شرکت مورد نظر تا محل زندگیتان را نیز محاسبه کنید. بدون شک پروژه Google for Jobs بهترین گزینه برای افراد جویای کار خواهد بود.

تصاویری از پروژه Google for Jobs

پروژه Google for Jobs

پروژه Google for Jobs

پروژه Google for Jobs

پروژه Google for Jobs

پروژه Google for Jobs

به نقل از پیجای، ویژگی برای سطوح مهارت و تجربه در این پروژه تعبیه شده است، بنابراین مهم نیست کجای مسیر حرفه‌ای خود قرار دارید، شما می‌توانید بسته به آن چیزی که همین حالا هستید از گوگل طلب شغل کنید. پروژه Google for Jobs طی هفته‌های آینده در دسترس کاربران آمریکایی اپلیکیشن گوگل قرار خواهد گرفت و در آینده‌ای نزدیک کشورهای بیشتری می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *