در حالی که کنسول نینتندو سوییچ هنوز مرورگر اینترنت رسمی ندارد، کاربران این سیستم راه‌ گریزی برای دسترسی به شبکه فیس‌بوک در این پلتفرم پیدا کرده‌اند.

به لطف آزمایشات سایت ورج، این منبع خبری موفق شده تا با استفاده از اتصال حساب کاربری خود به پلتفرم نینتندو سوییچ، راهی برای دسترسی به صفحه فیس‌بوک و موارد مشابه آن پیدا کند. این سایت همچنین متوجه حضور سیستم‌های مشابه با نشانگر موس در پلتفرم نینتندو سوییچ شده، که در حال حاضر کارایی‌های محدودی دارند. با رفتن به گزینه تنظیمات کاربری، شما می‌توانید با متصل کردن صفحه اجتماعی خود و سپس کلیک کردن بر روی لینکی از آن صفحه، به سرویس فیس‌بوک دسترسی پیدا کنید. از آنجا شما توانایی گشت و گذار در تمامی شبکه فیس‌بوک را داشته و حتی می‌توانید ویدیو‌های قرار گرفته در آن شبکه را مشاهده نمایید.

سایت ورج همچنین توضیحاتی در مورد تجربه آن‌ها با سایر ویژگی‌های این مرورگر نیمه آماده نینتندو سوییچ، ارائه کرده که در ادامه می‌توانید آن را مطالعه کنید.

این مرورگر چندین ویژگی دیگر نیز دارد. یک نقطه آبی رنگ کوچک نقش نشانگر موس را بازی کرده، که دارندگان این کنسول می‌توانند با استفاده از آنالوگ سمت چپ آن را جابجا کنند، در حالی که آنالوگ سمت راست وظیفه بزرگ و کوچک نمایی صفحه‌ای که در آن قرار دارید را عهده‌دار هستند. شما همچنین با فشار دادن دکمه پلاس به صفحه اطلاعاتی (در مورد سایتی که در حال مشاهده صفحه آن هستید) دسترسی پیدا کرده که آدرس سایت را به شما نشان داده، و همچنین می‌گوید که آیا ارتباط شما با این سایت رمزگذاری شده است یا خیر.

کنسول نینتندو سوییچ، دو روز قبل در تاریخ ۳ مارس (۱۳ اسفند) به صورت جهانی عرضه و هم‌اکنون با قیمت ۲۹۹.۹۹ دلار قابل خریداری است.

پردیس گیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *