خانه ورزش اخبار ورزش AFC: عربستان و امارات ملزم به بازی در قطر هستند/ ایران‌ هم‌چنان در کشور ثالث

AFC: عربستان و امارات ملزم به بازی در قطر هستند/ ایران‌ هم‌چنان در کشور ثالث

0
afc

AFC: عربستان و امارات ملزم به بازی در قطر هستند/ ایران‌ هم‌چنان در کشور ثالث

به نقل از روزنامه الاتحاد امارات، در جلسه‌ی کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از اعتراض باشگاه‌های عربستانی و اماراتی به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر برگزاری بازی‌های رفت و برگشت بین نمایندگان این دو کشور با نمایندگان کشور قطر، کمیته اجرایی AFC به صورت رسمی تقاضای طرف عربستانی و اماراتی را رد کرد.

۱۴ رای به نفع کشور قطر و ۳ رای به نفع کشورهای عربستان و امارات در کنار یک رای ممتنع نتیجه بررسی و نظرخواهی کمیته اجرایی AFC درباره میزبانی کشور قطر از نمایندگان این دو کشور بوده است و به همین خاطر تیم‌های عربستانی و اماراتی امسال موظف هستند برای برگزاری بازی‌هایشان در لیگ قهرمانان آسیا به کشور قطر سفر کنند.

پیش از این مسوولان فوتبال عربستان بارها تهدید کرده بودند که چنانچه کنفدراسیون فوتبال عربستان نظر آنها برای بازی با نمایندگان قطر در کشور ثالث را نپذیرد از AFC خارج خواهند شد.

در این بررسی شرایط کشور ایران مورد لحاظ قرار نگرفته است و در صورتجلسه کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا اشاره‌ای به میزبانی تیم‌های ایرانی از تیم‌های عربستانی نشده است. بر این اساس دیدارهای نمانیدگان ایران با عربستان هم‌چنان باید در کشور ثالث برگزار شود.

تانی کال

برنامه نود

برچسب‌ها
insta-tanikal

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *