شرکت BMW ظاهرا می‌خواهد هر چه سریع‌تر برنامه‌هایی که برای خودروهای الکتریکی در سر دارد را عملی کند. طبق اطلاعاتی که وب‌سایت آلمانی Welt منتشر کرده است، شرکت BMW می‌خواهد در سال آینده‌ی میلادی، مدل جدیدی از خودروی i3 را وارد بازار کند. این مدل جدید از i3 طراح ظاهری جدیدی خواهد داشت و عملکرد آن همچنین در مقایسه با مدل فعلی، بهتر خواهد بود.

قرار است از نظر ظاهری، جلو و عقب خودرو کاملا عوض شوند.

منابع وب‌سایت Welt گفته‌اند که باتری جدیدی روی مدل سال آینده‌ی i3 قرار داده خواهد شد که حداکثر مسافتی که می‌توان با این خودرو طی کرد را افزایش می‌دهد. مشخص نیست این پیشرفت قرار است چه قدر باشد، اما گفته شده که تغییر، محسوس خواهد بود؛ با این حال، نه به اندازه‌ی ارتقای قبلی که ۵۰ درصد به حداکثر مسافت افزود.

قرار است از نظر ظاهری، جلو و عقب خودرو کاملا عوض شوند. مدل فعلی i3 از سوی مخاطبان بازخوردی کالا متفاوت گرفته است؛ برخی این مدل را بسیار دوست دارند و در مقابل، عده‌ای با طراحی آن کاملا مخالف هستند. بسیاری از افراد می‌گویند که مدل فعلی i3 با ظاهرش می‌خواهد بگوید که یک خودروی الکتریکی است و نه تنها شباهتی به دیگر خودروهای BMW ندارد، بلکه به هیچ وجه نمی‌تواند به زیبایی خودروهای الکتریکی تسلا برسد.

خودروی الکتریکی BMW با رقبای سختی باید دست و پنجه نرم کند. تسلا گفته است که Model 3 می‌تواند ۲۱۴ مایل مسافت را طی کند و این رقم برای Chevy Bolt برابر با ۲۳۸ مایل است.

منبع : دیجی کالا مگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *