خانه تکنولوژی اخبار رونمایی از لنز گوگل

رونمایی از لنز گوگل

0
لنز گوگل

رونمایی از لنز

برنامه لنز گوگل در دستیار گوگل برای برخی از کاربران شروع به پخش می کند. لنز گوگل ( Google Lens ) برای اولین بار در رویداد گوگل I/O معرفی شد. پیش بینی شده به عنوان جانشین معنوی عینک گوگل خواهد بود، لنز در محصولات نسل بعدی کامپیوتری با استفاده از یادگیری ماشین گوگل برای شناسایی اقلام و اشیاء با استفاده از دوربین گوشی های هوشمند است. در رویدادی که در ۴ اکتبر برگزار شد، گوگل اعلام کرد که لنز در یک حالت پیش نمایش در پیکسل ۲ و پیکسل ۲XL جدید قرار می گیرد. گفته شده است که با گوگل فوتو و دستیار گوگل ادغام شده است. اما در راه اندازی، تنها ادغام با عکس ها در دسترس بود. این شرکت وعده داده است که ادغام با دستیار گوگل در چند هفته آینده در دسترس خواهد بود.

رونمایی از لنز گوگل

لنز گوگل برنامه ای است که به کاربران این اجازه را می دهد تا هر وقت دوربین موبایل خود را به سمت چیزی می گیرند، آن را به شکل اتوماتیک شناسایی کرده و اطلاعات بیشتری در اختیار قرار بدهد. لنز به کاربران پیکسل نسل اول در گوگل فوتو ( Google Photos ) بدون نیاز به به روزرسانی برنامه ارسال شد. ما همچنین راهی برای فعال کردن لنز در عکس برای همه دستگاه ها نشان دادیم. تنها چیزی که در حال حاضر باقی مانده توانایی استفاده از لنز در دستیار گوگل ( Google Assistant ) می باشد.

لنز گوگل

در حال حاضر یک کاربر اعلام کرده است که لنز گوگل در دستیار گوگل ( Google Assistant ) در گوگل پیکسل اصلی خود نشان داده است. او اظهار داشت که نیازی به گرفتن عکس برای استفاده از لنز وجود ندارد، همانطور که بر روی صفحه نمایش دستیار گوگل با منظره یاب خود ظاهر می شود. این کاربر افزود که قابلیت جدید استفاده از لنز گوگل در دستیار گوگل به بروز رسانی نیازی ندارد.

کاربران دیگر همچنین گزارش دادند که لنز گوگل را در دستیار گوگل ( Google Assistant ) دریافت کرده اند، هر چند که این محصول هنوز در حالت «پیش نمایش» است. گوگل هنوز اعلام نکرده است که چه زمانی از لنز گوگل رونمایی گسترده تری انجام می دهد.

تانی کال

آی تک

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *