Watch 2

نقد و بررسی ساعت هوشمند هواوی Watch 2

ساعت هوشمند جدید هواوی یکی از  معدود محصولات موجود در بازار است که از قابلیت ارتباط سلولی و سازگار با اندروید در کنار محصول Gear S3 شرکت سامسونگ است که بر خلاف ساعت های سری 3 شرکت اپل، دیگر شرکت پیشرو در طراحی و ساخت ساعت های هوشمند،  گزینه ای مناسب برای علاقه مندان به اندروید به شمار می رود.

ساعت هوشمند هواوی Watch 2

اگرچه، صفحه نمایش بیش از اندازه کوچک 1.2 اینچی و دارای بدنه بیش از اندازه بزرگ و حجیم، از نقاط ضعف این محصول به شمار می آید، اما در محدوده ساعت های هوشمند، هواوی 2 ابزاری عالی است که با بهره مندی از اتصال 4G و امکانات مربوط به ارزیابی های مربوط به تناسب اندام شما، از معدود محصولات با کیفیت عالی موجود در بازار است.

هواوی واچ 2 با برخورداری از صفحه نمایش دایره ای شکل و با سبکی سنتی و کلاسیک و طراحی جدید ( اسپورت)، محصولی قابل ستایش است که می تواند در هنگام دویدن و یا دوچرخه سواری و یا در هنگامی که مایل به داشتن گوشی همراه خود نیستید، و همزمان خواهان حفظ تماس های روزانه خود هستید، برای شما گزینه ای مناسب باشد.

ساعت هوشمند هواوی Watch 2

هواوی 2 با بر خورداری از اندروید نسخه Wear 2.0 و پشتیبانی از  قابلیت 4G شما را قادر خواهد ساخت علاوه بر بهره مندی از اپلیکشن های موجود در این نسخه اندروید، انجام  تماس ها و ارسال پیامک های خود را نیز انجام دهید به گونه ای که این کار با همان کیفیت عالی که در گوشی همراه شما صورت می گیرد.

اگرچه نمی توان از اندازه بزرگ این گوشی، صفحه نمایش بسیار کوچک ( 1.2 اینچی ) آن و نیز ضدآب نبودن بدنه آن، که نقاط ضعفی برای این محصول به شمار می آیند، گذشت، اما این محصول، با دارا بودن محدوده ای متنوع از گزینه ها بر روی صفحه نمایش خود و نیز طراحی کلاسیک آن، جذابیت خاص خود را برای شما خواهد داشت.

ساعت هوشمند هواوی Watch 2

علاوه برآن، این ساعت به لحاظ امکانات سنجش و ارزیابی تناسب اندام، دارای امکانات زیادی است که از آن جمله می توان به اندازه گیری میزان ضربان قلب و ارزیابی شاخص های متنوع تناسب اندام در شما و نیز بهره گیری از فناوری GPS اشاره کرد.

سخن آخر

ساعت هوشمند Huawei Watch 2 با بهره گیری از اندروید Wear 2.0 گزینه ای عالی برای کسانی است که خواهان استفاده از فناوری 4G و بهره گیری از ارتباطات دیجیتال در زمان هایی که نمی خواهند خود را حصار محدودیت های گوشی همراه قرار دهند، هستند.

نکته حائز اهمیت دیگر نیازمندی شخصی به امکانات یک ساعت هوشمند است. اگر حقیقتا تصمیم گرفته اید که از یک ابزار جدید و سریع استفاده کنید، خرید یک ساعت هوشمند، کاری عاقلانه است و ساعت Huawei Watch 2 نیز گزینه ای کامل برای شما خواهد بود.

تانی کال

برگرفته از CNET

ویترینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *