خانه بازی اخبار Major Nelson شمارش معکوس برای نمایشگاه E3 2017 را آغاز کرد

Major Nelson شمارش معکوس برای نمایشگاه E3 2017 را آغاز کرد

0

برای شرکت مایکروسافت، امسال سال اسکورپیو (Scorpio) خواهد بود، نسخه‌ی فوق‌العاده قدرتمند خانواده‌ی ایکس‌باکس وان که بارها تحت عنوان قوی‌ترین کنسول میان نسلی بازار تا بدین لحظه معرفی شده است. رونمایی اولیه از این کنسول، در نمایشگاه سال گذشته میلادی (۲۰۱۶) صورت گرفت که البته شاهد نشر اطلاعات کاملی از آن نبودیم و به احتمال بسیار زیاد، این پروژه محور اصلی کنفرانس شرکت مایکروسافت در نمایشگاه E3 امسال خواهد بود.

به طور مشخص اما مایکروسافت انتظار رخداد اتفاق‌های بزرگی را در جریان مراسم E3 امسال دارد چرا که آقای مجور نلسون (Major Nelson) از این شرکت، شمارش معکوس را برای این دوره از این نمایشگاه آغاز کرده است. کاملاً مشخص است که مایکروسافت توجه ویژه‌ای به پروژه اسکورپیو خواهد داشت چرا که در صورت داشتن یک برنامه ریزی قدرتمند به راحتی می‌تواند اشتباهات گذشته‌ی خود را که در قبال کنسول ایکس‌باکس وان انجام داد را جبران کند و در رقابت با بیش از پیش خود را به آن نزدیک کند.

نمایشگاه ، امسال از روز سه‌شنبه ۲۶ خرداد ماه ۱۳۹۶ (۱۳ ژوئن میلادی) آغاز و تا پایان روز شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ (۱۷ ژوئن) ادامه خواهد داشت؛ به احتمال بسیار زیاد، و با در نظر گرفتن دوره‌های گذشته، کنفرانس خبری مایکروسافت صبح روز دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ (۱۲ ژوئن میلادی) برگزار شود.

پردیس گیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

گیم پلی بازی ASSASSIN’S CREED ORIGINS قسمت 4 – THE MASON

گیم پلی بازی ASSASSIN’S CREED ORIGINS قسمت 4 – THE MASON …… …