در مصاحبه‌ی اخیر Eurogamer با نویسنده ارشد بازی Life is Strange: Before the Storm آقای Zak Garriss اطلاعاتی از پیشرفت در ساخت و داستان بازی می‌دهد.  به گفته‌ی آقای Garriss همه‌ی کارکنان در Deck Nine، استودیویی که درحال ساخت life is strange است، عاشق این بازی هستند و مانند ناشر آن یعنی  Square Enix شخصیت‌های آن را ارزشمند می‌دانند. هم‌چنین آن‌ها به طور مکرر با یک‌دیگر درباره‌ی وضعیت شخصیت‌های بازی در تماسند البته Garriss اضافه کرد در ساخت بازی Deck Nine کنترل کامل داشته است.

توجه: متون زیر حاوی اسپویل از نسخه‌ی اصلی بازی می‌باشد.

وقتی از وی سوال شد که چرا می‌خواهند داستان Chloe را در این بازه‌ی زمانی بگویند، پاسخ داد:

این زمان یک فرصت خوب است تا ذات طبیعی انسان را جست‌ و جو کرد. در این بازه‌ی زمانی Chloe دختری است که خیلی سختی کشیده است و ما می‌خواهیم ذات انسانی و شخصیت وی را به تصویر بکشیم. در نسخه‌ی اصلی ما شاهد حضور Rachel Amber در بازی بودیم شما مدام می‌شنیدید که وی چقدر محبوب و زیبا است و به نوعی یک افسانه در ذهن خود تصور کردید بدون اینکه فرصت آشنایی با او را داشته باشید. اما این کافی نیست. ریچل بخش بزرگی از LIS : Before the Storm را بازی می‌کند و بازی‌بازان با او آشنا خواهند شد.

مبهم بودن داستان ریچل و کلویی دلیل دیگری است که Deck Nine می‌خواهد این بازه‌ی زمانی را روایت کند. وی در ادامه افزود:

کلویی درباره‌ی این دوران زیاد حرف نمی‌زند زمانی که مکس شهر را ترک می‌کند، کلویی با ریچل آشنا می‌شود و بعد از مرگ پدرش، مادرش با دیوید آشنا می‌شود. همه‌ی این اتفاقات بدون جزئیات تاریک و مبهم هستند.

گریس هم‌چنین اشاره کرد که ماه گذشته نسخه‌ای زود هنگام از قسمت اول بازی را به پاریس برده و سازندگان نسخه‌ی اصلی از آن خوششان آمده است.

وی درباره‌ی مسئله‌ی تغییر دادن بازیگر کلویی در این نسخه بیان کرد:

مشکلاتی با Ashly Burch ( بازیگر نقش کلویی در نسخه‌ی اصلی) وجود داشت که حتی ما را به فکر کنسل کردن بازی انداخت. Burch عضو انجمن SAG-AFTRA بود و بنا به دلایلی بعضی از مدیران اسکور انیکس تصمیم گرفتند که بازیگری خارج از انجمن در این نسخه حضور پیدا کند. اشلی به طور فیزیکی در بازی نقشی ایفا نمی‌کند، اما او با ما در زمینه‌ی مشاوره برای داستان، شخصیت و صدای کلویی همکاری خواهد کرد.

گریس بیان کرد که قابلیتی جدید به کلوی اجازه می‌دهد نقاط خاصی در بازی را با ” اسپری رنگ” نقاشی کند. این قابلیت جایگزین عکس گرفتن مکس در نسخه‌ی اصلی است.

به نظر من این‌کار به نوعی پرخاشگرانه است که به خوبی با شخصیت کلویی جور می‌شود. قابلیت اسپری کردن کلویی مانند عکس گرفتن مکس دلخواه است.

گریس هم‌چنین تایید کرد که ما شخصیت‌های زیادی از نسخه‌ی اول را در بازی مشاهده خواهیم کرد. مانند Frank, Victoria و دانش آموزان دیگر Blackwell. از آن‌جایی که در این زمان کلویی خودش یکی از دانش آموزان آنجاست و هنوز اخراج نشده. وقتی از وی سوال شد داستان این نسخه همانند نسخه‌ی اصلی یک معما خواهد بود وی جواب داد: “قطعا”

سوال آخر درباره‌ی قسمت اضافی The Farewell این بود که چرا این قسمت در نسخه‌ای گران‌تر و دیلاکس بازی قرار دارد؟

یکی از اعضای اسکوار انیکس پاسخ داد:

در قسمت The Farewell بازیبازان می‌توانند در نقش مکس بازی کنند که با محتوای Before the Storm سازگاری ندارد. از آن جایی که ساختن این قسمت‌ها بسیار هزینه‌بر است ما تصمیم گرفتیم دو نسخه از بازی را برای پیش خرید قرار دهیم تا کسانی که فقط می‌خواهند به تجربه‌ی داستان کلویی بپردازند یک نسخه‌ و کسانی که تجربه‌ی دوباره بازی با مکس در یک قسمت بی ربط به وقایع Before the Storm را می‌خواهند نسخه‌ای دیگر را تهیه کنند.

Life is Strange: Before the Storm نسخه‌ای فرعی و سه قسمتی از این فرانچایز می‌باشد که حول وقایع شخصیت Chloe قبل از اتفاقات نسخه‌ی اصلی است. این بازی در تاریخ ۳۱ آگوست ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی با قیمت ۱۶٫۹۹$، $۲۴٫۹۹ در دو نسخه‌ی عادی و دیلاکس منتشر می‌شود.

گیمفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *