طی گزارش مالی جدید اکتیویژن، اریک هیرشبرگ (Eric Hirshberg) به‌عنوان مدیر اجرایی ارشد این شرکت، راجع به عنوان Call of Duty: WW2 صحبت کرده است.

هیرشبرگ گفته است که نظرات نسبت به Call of Duty: WW2 “بسیار خوب” هستند و اکتیویژن معتقد است که “عنوانی مناسب در زمانی مناسب” را داراست. بسیاری خوشحال هستند که این سری، به مبارزات زمینی بازگشته و این نوعی “خوش‌آمدگویی به تغییر” در “زمانی بسیار خوب” است.

علاوه بر این، محتویاتی که تاکنون از Call of Duty: WW2 به نمایش گذاشته شده‌اند، بازخوردهای “بسیار مثبتی” از سوی طرفداران و منتقدان دریافت کرده‌اند. تریلر معرفی این بازی، به پرلایک‌ترین ویدئوی تاریخ سری Call of Duty تبدیل شده و تریلر رونمایی از بخش زامبی در کامیک-کان سن دیگو نیز در حال حاضر، پرلایک‌ترین ویدئوی بخش زامبی تا به حال است. همچنین تجربه‌ی آزمایشی بخش چندنفره در 2017 “به خوبی مورد قبول واقع شده است”.

از جدیدترین و مهم‌ترین اخبار Call of Duty: WW2، می‌توان به معرفی بخش زامبی آن به نام Nazi Zombies طی رویداد کامیک-کان سن دیگو اشاره کرد. توسعه دهندگان بازی نیز تایید کرده‌اند که دیوید تننت، الودی یونگ، کاترین وینیک، اودو کیِر و وینگ ریمز در این بخش ایفای نقش می‌کنند و ضمناً، آن را ترسناک‌ترین بخش زامبی سری خوانده‌اند!

Call of Duty: WW2 در ۳ نوامبر مصادف با ۱۲ آبان برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌گردد. پیش‌خرید کنندگان این بازی به بتای ویژه‌‌ی آن به‌علاوه‌ی Division Pack (شامل ۵ اسکین) دسترسی می‌یابند. همچنین، پیش‌خرید کنندگان نسخه‌ی دیجیتالی این عنوان، اگر دو نسخه‌ی آخر سری Call of Duty یعنی Infinite Warfare و Black Ops 3 را داشته باشند، ۵۰۰ امتیاز COD در هرکدامشان دریافت می‌کنند که به آن‌ها اجازه‌ی دستیابی به آیتم‌های مختلفی را می‌دهد.

گیمفا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *