Firewall Zero Hour

بازی Firewall Zero Hour معرفی شد

از مراسم Experience استفاده کرده و بازی Firewall Zero Hour را برای پلی‌اسیتشن وی‌آر معرفی کرده است.

در این مراسم سونی تمرکز زیادی بر روی واقعیت مجازی داشته و قصد دارد وضع لاین آپ آن را بهبود ببخشد و به همین خاطر ما شاهد معرفی عناوین مختلفی همانند بازی Firewall Zero Hour هستیم.

بازی Firewall Zero Hour یک عوان شوتر اول شخص چندنفره تاکتیکی است که به نظر می‌رسد سعی دارد دنباله رو راه Rainbow Six Siege باشد. بازی Rainbow Six Siege دارای گیم‌پلی تاکتیکی است که باید در آن از وسایل و گجت‌های مختلف برای کشتن دشمنان خود استفاده کنید و نیاز به همکاری زیاد بین هم‌تیمی‌ها است. در Firewall Zero Hour شما به دو تیم چهار نفره تقسیم می‌شوید و باید در تجربه‌ای نفس‌گیر تیم رقیب را از پای درآورید.

نکته جالب درباره این بازی طریقه حرکت دادن شخصیت‌ها است؛ معمولا در واقعیت مجازی ما شاهد انتقال نقطه‌ای با استفاده از تلپورت هستیم ولی در بازی Firewall Zero Hour به صورت قدیمی باید شخصیت‌ خودتان را حرکت دهید. این موضوع به این معناست که بری راه رفتن باید از دوال شاک 4 یا کنترل‌های پلی‌استیشن موو استفاده کنید.

Firewall Zero Hour به لیست بلند بالای عناوین شوتر واقعیت مجازی کنسول پلی‌استیشن وی‌آر می‌پیوندد و کنار Farpoint و Doom VR می‌تواند برای مدت‌ها طرفداران این سبک از بازی‌ها را سرگرم کند.

تانی کال

برگرفته از Gamespot

گیم شات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *