اچ تی سی اعلام کرده که قصد عقب نشینی در بازار گوشی های هوشمند را ندارد.

در حال حاضر اچ تی سی در وضعیت بدی قرار دارد. افراد کمی گوشی های این شرکت را می خرند و آخرین گوشی این شرکت تنها در آمریکا برای فروش گذاشته شده بودف که آن هم پس از چند ماه تصمیم به توقف فروشش گرفته شد.

کاهش فروش گوشی های اچ تی سی، چند سال متوالیست که ادامه ادارد، و یک ناظر بیرونی ممکن است به این نتیجه برسد که این کمپانی دیگر مایل به تولید گوشی های هوشمند پرچم دار نیست.

اما حالا، Jeff Gordon، مدیر ارشد اچ تی سی، به تمام این شک و تردید ها پاسخ داده. وی اعلام کرد که اچ تی سی تسلیم نشده و همین حالا هم  در حال کار بر روی چند گوشی  پرچم دار جدید است.

توجه کنید که آنچه در صحبت ها آمده (چند پرچم دار  ) است نه یکی.

فعلا ما تنها می توانیم که به چند شایعه ی بی پایه اتکا کنیم. گفته شده است که احتمال دارد دستگاهی با نام HTC Ocean به عنوان جانشین HTC 10 وارد بازار شود. انتظار می رود که HTC Ocean  طراحی شبه آن چه پیش تر در HTC 10 دیده بودیم داشته باشد اما با چند ترفند نوآورانه. مانند یک بخش حساس به لمس در قسمت کناری دسگاه که با آن می توان کار های مختلفی انجام داد از قبیل کم و زیاد کردن صدا. همچنین استفاده از دستیار صوتی گوگل و سیستم دوربین دوگانه از دیگر ویژگی های این دستگاه هستند.

منبع : تکفارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *