شرکت سامسونگ برای ارائه‌ی بهترین تجربه‌ی تناسب اندام در مجموعه‌ای از ابزارهای پوشیدنی، با برند لوازم ورزشی آندر آرمور (Under Armour) همکاری می‌کند. گجت های پوشیدنی تناسب اندام و سلامت، با ترکیب تخصص آندر آرمور در حوزه‌ی برنامه‌های تناسب اندام و فناوری‌های برتر سامسونگ در حوزه‌ی موبایل ساخته خواهند شد.

چه به دنبال پیگیری خوراک خود باشید یا ورزش روزانه، مسیرهای دویدن یا صرفا به دنبال یک مربی دیجیتالی برای انگیزه بیشتر باشید، گجت های پوشیدنی تناسب اندام سامسونگ و آندر آرمور، بهترین محصول مشترک است که می‌تواند کاربران را در راستای اهدافشان هدایت کند. یانگ هی لی، معاون اجرایی مدیر بازاریابی جهانی و تجارت پوشیدنی‌ها و ارتباطات موبایلی سامسونگ می‌گوید:

این همکاری بهترین فناوری‌های پوشیدنی سامسونگ را در کنار عملکرد عالی برند آندر آرمور قرار می‌دهد. علاقه‌مندان به تناسب اندام وقتی فعالیت‌های عملی خود را با برنامه‌های هوشمند عرصه ورزش ترکیب کنند، به تجربه‌ای بسیار عالی می‌رسند.

گجت های پوشیدنی تناسب اندام

مایک لی، مدیر بخش دیجیتالی شرکت آندر آرمور نیز در خصوص همکاری با سامسونگ و عرضه‌ی گجت های پوشیدنی تناسب اندام گفت:

بسیار هیجان‌زده هستیم که با یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای جهان و در راستای تداوم افزایش اعضای جامعه دیجیتالی بیش از 190 میلیون کاربر در سراسر جهان فعالیت می‌کنیم. سامسونگ به‌خاطر ابزارهای زیبا و در عین حال نوآورانه خود شناخته می‌شود. این همکاری جدید می‌تواند فرصت‌های بیشتری را برای توسعه فناوری‌های رهگیری فعالیت و رژیم غذایی هماهنگ ایجاد کرده و به تمامی ورزشکاران امکان دهد تا به اهداف خود رسیده و بهترین عملکرد را داشته باشند.

گجت های پوشیدنی تناسب اندام با ترکیب برنامه‌های آندر آرمور و دستگاه‌های سامسونگ عرضه می‌شوند

آندر آرمور (Under Armour) قرار است چهار مورد از برنامه‌های شناخته شده خود در عرصه سلامت و تناسب اندام را برای دستگاه‌های Gear Fit2 ،Gear S2 و Gear S3 سامسونگ ارائه دهد که تجربه‌ای راحت و بدون مشکل را در حوزه ورزش، در کنار دسترسی به جامعه دیجیتالی آندر آرمور در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برنامه‌های تناسب اندام به عنوان بخشی از مجموعه Connected Fitness آندر آرمور شامل UA Record ،MyFitnessPal ،MapMyRun و Endomondo ارائه می‌شوند. در کنار این ترکیب، سامسونگ کاربردهای معینی را هم در اختیار کاربران  Gear Fit2 ،Gear S2 و Gear S3 قرار خواهد داد.

برنامه فعالیت قابلیت انحصاری برای سامسونگ
UA Record جدولی برای نظارت 24 ساعته بر خواب، نرمش و فعالیت نمایش نقشه و مسیر و رهگیری با استفاده از GPS
MyFitnessPal کنترل میزان خوراک، کالری دریافتی و نرمش با ثبت رژیم غذایی‌ سابقه میزان مصرف آب و وارد کردن سریع میزان کالری‌ها
MapMyRun ثبت تمامی موارد دو، دوچرخه‌سواری، پیاده‌روی و کوهنوردی در یک برنامه رهگیری بدون تاخیر فعالیت‌ها
Endomondo برنامه‌های تناسب اندام خاص، رهگیری روی نقشه و توانایی اشتراک‌گذاری تمرین‌ها فعالیت‌ها

 

گجت نیوز

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *