آمازون

آمازون اجازه آپلود موسیقی با فرمت MP3 را نمی‌دهد

زمانی‌که اپل موزیک به‌تازگی به دنیای تکنولوژی معرفی‌شده بود، بسیاری از کاربران نگران آرشیوهای موسیقی خود بودند و این سوال در ذهن آن‌ها نقش‌ بست که آیا می‌توانیم آرشیو موسیقی خود را در این زمینه داشته باشیم. اپل پس از مدتی اعلام کرد که کاربران می‌توانند موسیقی‌های خود را در سیستم ابری آپلود کنند و سپس موارد موردنیاز را به آرشیو خود در اپل موزیک اضافه کنند.

موسیقی‌هایی که در اپل موزیک وجود نداشتند از حافظه ابری آپلود می‌شدند و به لیست موسیقی‌های دلخواه اضافه می‌شد. این ویژگی، قابلیتی ابتدایی و اولیه است که استریم‌های موسیقی در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهند و آمازون موزیک هم این قابلیت را به کاربرانش پیشنهاد می‌دهد. متاسفانه گزارشات اخیر به این نکته اشاره می‌کنند که دیگر چنین قابلیتی در اختیار کاربران قرار ندارد.

براساس گفته آمازون، چنین قابلیتی از تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۱۷ از دسترس کاربران خارج شده و آن‌ها دیگر قادر به آپلود موسیقی خود از طریق برنامه دسکتاپ آمازون موزیک نخواهند بود. کاربرانی که در حال حاضر در این سرویس آهنگ‌های خود را آپلود کرده‌اند، تا ماه ژانویه ۲۰۱۹ به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

تانی کال

برگرفته از UBERGIZMO

آی تی رسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *