آیفون X

رتبه پایین‌تر آی‌فون X نسبت به آی‌فون 8 در تحلیل‌های Consumer Reports

تا به حال نقدهای منتشر شده از آی‌فون X مثبت بوده و منتقدین آن را گوشی بهتری در مقایسه با آی‌‌فون ۸ دانسته‌اند، اما مطمئنا طراحی جدید و برخی ویژگی‌های تازه آن نه تنها عده‌ای از کاربران را جذب نخواهد کرد، بلکه موجب قهر آن‌ها از این دستگاه خواهد شد. در همین خصوص Consumer Reports در تحلیل‌ها و بررسی‌های خود از آی‌فون X، رتبه این گوشی را پایین‌تر از آی‌فون ۸ قرار داده است.

براساس گزارش آزمایش‌های مختلف این سازمان، کاربرانی که می‌خواهند پول زیادی برای گوشی خرج نکنند، بهتر است آی‌فون ۸ یا ۸ پلاس را تهیه کنند؛ چراکه با انجام این کار نه تنها صرفه‌جویی اقتصادی کرده‌اند، بلکه آی‌فونی با عمر باتری بیشتر و البته مقاوم‌تر خریده‌اند.

به عنوان مثال، در آزمایش‌های آن‌ها آی‌فون X حدود ۱۹.۵ ساعت شارژ نگاه داشته که این عدد برای آی‌فون ۸ پلاس حدود ۲۱ ساعت بوده است. هر چند این میزان در مقایسه با مدت زمان باتری گوشی گلکسی S8 و S8 پلاس، حدود ۲۶ ساعت، باز هم زمان کمی به حساب می‌آید. در این گزارش آمده است:

این آی‌فون‌ها در برابر شکستن مقاوم‌ترند و دارای دکمه فیزیکی Home هستند که کاربر را از صرف زمان برای یادگیری بسیاری از فرمان‌های حرکتی بی‌نیاز می‌کند.

با وجود تمامی حرف‌های گفته شده، هنوز هم افرادی هستند که می‌خواهند آخرین مدل از گوشی‌های اپل با سخت‌افزار و نرم‌افزاری به‌روز داشته باشند؛ اما اگر به دنبال آی‌فونی مقاوم و دارای عمر مفید هستید، مطمئنا باید موارد ذکر شده را در انتخاب خود لحاظ کنید.

تانی کال

برگرفته از UBERGIZMO

آی تی رسان

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *