به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GamingBolt شرکت Square Enix به صورت رسمی اعلام کرد که قصد دارد حق سری بازی Hitman را در کنار شرکت IO Interactive به فروش بگذارد و فروش امتیاز Hitman به صورت جداگانه بخاطر این است که بازی از یاد نرود و حتماً دنباله‌اش در آینده ساخته شود. Square Enix تاکید داشته است که فروش آی‌پی Hitman در کنار استودیو IO Interactive دو مزیت دارد اول آن که به طور حتم سری Hitman همچنان نفس خواهد کشید و ادامه‌ی آن توسعه خواهد یافت و دوم این که استودیوی IO Interactive به یک خرید جذاب برای ناشر آینده تبدیل می‌شود.

احتمالاً به مزایده گذاشتن IO Interactive به دنبال فروش کم نسخه‌ی جدید Hitman بوده است و در این چند نسخه‌ی اخیر سری Hitman نتوانسته آن طور که باید ناشر خود را راضی نگه دارد. البته سریالی شدن این بازی نیز بر روی این فروش کم تاثیرگذار است.

این تصمیم بسیار خوبی است که از Square Enix می‌شنویم چرا که این ناشر می‌توانست خیلی راحت حقوق سری بازی Hitman را برای خود نگه دارد و آن را بازیابی کند اما اینطور که معلوم است سیاست‌ این شرکت فروش این سری بازی است.  خیلی خوب است که می‌بینیم شرکت به نفع این سری بازی قدم بر می‌دارد.

پردیس گیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *