Hitman
سریال Hitman توسط نویسنده جان ویک در حال توسعه است!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، مامور ۴۷ قرار است پا به تلویزیون بگذارد؛ گزارش ها خبر می دهند که رسانه اینترنتی Hulu قصد دارد یک سریال برای شخصیت هیتمن بسازد. Hitman در اصل نام یک سری بازی کامپیوتری است که در سال ۲۰۰۰ با عنوان «ﻫﯿﺘﻤﻦ: ﺍﺳﻢﮐﺪ ۴۷» شروع به کار کرد و سپس پا به کنسول های Ps2 و گذاشت، در نهایت Xbox 360، مدل One و دو نسل بعدی کنسول پلی استیشن، و حتی پلتفرم های موبایلی نیز به جمع میزبان های این فرانچایز پرطرفدار و مشهور پیوستند – هم اکنون دو بازی دیگر هم در دست توسعه قرار دارد. تمام این بازی ها روایتگر داستان یک آدمکش حرفه ای با ﺍﺳﻢﮐﺪ ۴۷ هستند که باید یک ماموریت را به پایان برساند. یکی از ویژگی های این بازی ها این است که به گیمر در انتخاب اینکه چطور هدف ها را زمین گیر کنند آزادی می دهند؛ شما می توانید بصورت مخفیانه، با لباس ها و ظاهرهای مختلف خودتان را به هدف نزدیک کنید، یا اینکه مستقیم به هدف مورد نظر شلیک کنید و بوووم!!علیرغم اینکه شخصیت اصلی سری بازی های Hitman یک قاتل بی توجه به اخلاقیات و فاقد احساس است، مامور ۴۷ و فرانچایز او طی دو دهه اخیر توجه افراد زیادی را به سمت خودش جلب کرده و اکنون طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. تاکنون دو فیلم بر اساس این سری بازی ها ساخته شده است که هیچکدام موفق نبودند؛ یک نسخه در سال ۲۰۰۷ با نقش آفرینی ﺗﯿﻤﻮﺗﯽ ﺍﻭﻟﯿﻔﺎﻧﺖ (سریال ددوود) ساخته شده و سپس بازآفرینی آن Hitman: Agent 47 با نقش آفرینی ﺭﻭﭘﺮﺕ ﻓﺮﻧﺪ (سریال مهین) سال ۲۰۱۵ پا به گیشه گذاشت. اما متاسفانه هر دو فیلم به مورد نظر نرسیدند و با واکنش های منفی روبرو شدند، به همین دلیل ادامه ای برای آنها ساخته نشد.

حال این شخصیت قرار است شانس خودش را در تلویزیون امتحان کند تا شاید این بار موفق شود. طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی وبسایت ددلاین، سریال Hitman قرار است برای Hulu ساخته شود. اولین اپیزود توسط ﺩﺭﮎ ﮐﺎﻟﺴﺘﺪ نوشته شده، کسی که فیلم های John Wick را نوشت و نشان داد که در این ژانر بی نظیر است. ﮐﺎﻟﺴﺘﺪ در کنار ﺁﺩﺭﯾَﻦ ﺍَﺳﮑﺮﯾﻪ (دو فیلم هیتمن) و Chuck Gordon ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩٔ های این سریال خواهند بود. البته این سریال که ساخت آن قطعی شده هنوز در اولین مراحل توسعه خودش قرار دارد و اطلاعاتی از آن به بیرون درز نکرده است، نام بازیگران آن هم اعلام نشده.

در انتها باید اشاره کنیم که تلویزیون مقصد بهتری برای فرانچایز Hitman است و سازندگان می توانند در هر قسمت از سریال پیش رو به نمایش یکی از ماموریت های مامور ۴۷ بپردازند، چون دست نویسنده باز است و هیچ محدودیتی در نگارش ندارد. بعلاوه در تلویزیون فرصت بیشتری برای خودنمایی وجود دارد و خیلی راحت تر می توان اشتباهات را در اپیزودها و یا فصل های بعدی جبران کرد. در این میان با معرفی شخصیت های فرعی مختلف، هدف های متفاوت و مکان های تازه می توان به سریال حال و هوایی سرگرم کننده داد، و بطور قطع تولید آن زحمت کمتری نسبت ساخت فیلم سینمایی دارد و احتمال موفقیت آن نیز بیشتر است. همچنین باید اشاره کنیم که سازندگان این سریال می توانند از نقاط ضعف دو فیلم قبلی – مخصوص ضعف هایی که در شخصیت پردازی مامور ۴۷ وجود داشت – درست عبرت بگیرند و دنیای بهتری را خلق کنند. باید صبر کنیم تا خودمان ببینیم.

تانی کال

مغناطیس نیوز

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *