شرکت ماکروسافت در حال همکاری با شرکت Harman برای ساخت یک اسپیکر جدید است.

ماکروسافت در باره ی کورتانا بسیار جدیست و به دنبال آن است که از  این دستیار شخصی دیجیتال خود  در همه نوع گجتی استفاده کند. که این شامل اسپیکر ها هم می شود.

Harman ( این کمپانی به تازگی توسط شرکت سامسونگ خریداری شده است ) قرار است که به زودی سپیکر جدیدی را وارد بازار کند که از کورتانای ماکروسافت پشتیبانی می کند. این اسپیکر هنوز اسمی ندارد اما زمانی که  سال آینده  وارد بازار شود با دستیار دیجیتال آمازون اکو ( Amazon Echo ) یعنی الکسا رقابت خواهد کرد.

تیزری که چندی پیش توسط Harman منتشر شد، تنها اعلام کرد که این اسپیکر سال آینده وارد بازار می شود و هیچ اطلاعات دیگری دربر نداشت.

آن چه مشخص است این است که این ایپیکر های جدید به هیچ وجه  یک محصول ارزان قیمت نیستند و اگر شما علاقمند به خرید آن ها هستید باید از حالا مقداری پول برای این کار کنار بگذارید و منظر قیمت نسبتا بالایی باشید.

از آنجایی که همایش Consumer Electronics Show 2017 در پیش رویه ماست احتمالا نباید مدت زمان  زیادی  برای انتشار جزئیات بیشتر در باره ی این دستگاه صبر کنیم. هر کدام یک از شرکت های ماکرو سافت و یا Harman Kardon ممکن است در این همایش که در ژانویه سال آینده برگزارمی شود از این محصول پرده برداری کنند.

منبع تکفارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *