افزایش احتمال ساخت فیلم فورتنایت توسط اپیک گیمز

افزایش احتمال ساخت فیلم فورتنایت توسط اپیک گیمز

شرکت اپیک گیمز می‌خواهد در خارج از صنعت بازی‌های ویدیویی هم به ‌های مالی عظیم برسد و مشغول برنامه‌ریزی اولیه برای ساخت فیلم Fortnite است.

سه عضو سابق و بالامقام شرکت لوکاس‌فیلم اکنون به اپیک گیمز پیوسته‌اند. گزارش اختصاصی رسانه معتبر The Information می‌گوید که از همین حالا گفت‌وگوهای داخلی راجع به فیلم فورتنایت آغاز شده‌اند. از آن‌جایی که تا سال‌ها احتمالا شاهد هیچ محصولی از اپیک گیمز روی اپل استور نخواهیم بود، قطعا شرکت می‌خواهد درآمد خود را با روش‌های دیگر افزایش بدهد. همچنین باتوجه‌به جدیت Epic Games در به وجود آوردن سیستم تولید آثار سینمایی و تلویزیونی واضح به‌نظر می‌رسد که تلاش شرکت برای ارائه‌ی این محتواها به مخاطب قرار نیست صرفا به ساخت یک فیلم برای فورتنایت خلاصه شود.

تازه نباید فراموش کرد که فورتنایت نشان داد توانایی امضای قراردادهای مختلف برای آوردن هر کاراکتری به جهان خود را دارد. پس شاید در آثار سینمایی و تلویزیونی خود هم با هزینه‌ی فراوان از سوی اپیک گیمز بتواند کراس‌اور با مجموعه‌های معروف و محبوب داشته باشد. در آخر باید دید که کدام استودیو هالیوودی با اپیک گیمز برای تولید و پخش آثاری همچون فیلم فورتنایت همکاری خواهد کرد.
تانی کال

زومجی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *