الیزابت اولسن

«الیزابت اولسن» به سریال Love and Death پیوست

شبکه اچ‌بی‌او مکس سفارش ساخت مینی‌سریال «عشق و مرگ» (Love and Death) در مورد داستان واقعی قتل «بتی گور» در سال ۱۹۸۰ توسط «کندی مونتگمری» را صادر کرد.

«الیزابت اولسن» که به تازگی در سریال «وانداویژن» (WandaVision) مارول و دیزنی دیده شده، قرار است نقش مونتگمری را بازی کند. «دیوید ای. کلی» و «نیکل کیدمن» که در سریال‌های «درماندگی» (The Undoing) و «دروغ‌های کوچک بزرگ» (Big Little Lies) همکاری کرده بودند، در تولید این پروژه مشارکت خواهند کرد و از جمله تهیه‌کنندگان اجرایی «عشق و مرگ» خواهند بود.

کلی نویسنده سریال و «لسلی لینکا گلتر» (Homeland) کارگردان «عشق و مرگ» خواهد بود. فیلمنامه این مجموعه از کتاب «شواهد عشق: داستان واقعی شور و مرگ در حواشی شهر» (Evidence of Love: A True Story of Passion and Death in the Suburbs) اقتباس خواهد شد. داستان در مورد یک زوج کلیسارو است که از زندگی خود در تگزاس لذت می‌برند تا اینکه ناگهان زنی دست به تبر می‌شود.

اولسن پس از «وانداویژن» پیشنهادات مختلفی را بررسی کرده و در نهایت تصمیم گرفته که «عشق و مرگ» ظاهر شود. «سارا آبری» مدیر محتوای اریجینال شبکه می‌گوید: «داستانی درگیرکننده است در مورد یأس‌ها و آرزوهای دو زن در یک شهر کوچک که به عملی خشونت‌آمیز منتهی می‌شود. خوشحالیم که با دیوید، لسلی، نیکل و الیزابت در مرکز قصه همکاری می‌کنیم تا لایه‌های مختلف شخصیت کندی که این داستان را فراموش‌نشدنی می‌سازد به تصویر بکشیم.»

اولسن در ماه‌های آینده در فیلم «دکتر استرنج و دنیاهای موازی جنون» (Doctor Strange In the Multiverse of Madness) دیده خواهد شد.

تابستان سال گذشته «هالیوود ریپورتر» گزارش داد که «الیزابت ماس» هم در سریال دیگری تحت عنوان «کندی» (Candy) با همکاری «رابین ویث» نویسنده‌ سریال «مد من» (Mad Men) نقش «کندی مونتگمری» را بازی می‌کند.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *