خانه سینما و تلویزیون اخبار امتیازات فیلم Assassin’s Creed منتشر شد| طلسمی که شکسته نشد

امتیازات فیلم Assassin’s Creed منتشر شد| طلسمی که شکسته نشد

0
assassins_creed_movie_2016-wide

با توجه به نمایش‌های بسیار خوب و همچنین عوامل سازنده‌ی فیلم Assassin’s Creed، طرفداران بازی‌های رایانه‌ای و به ویژه دوست‌داران سری بازی‌های Assassin’s Creed امید بسیاری به موفقیت این فیلم داشتند. متاسفانه، طلسم فیلم‌هایی که از روی بازی‌های رایانه‌ای ساخته‌ می‌شوند، شکسته نشد و این فیلم نتوانست دیدگاه منتقدین را جلب کند. برای مشاهده امتیازات و خلاصه نقد‌های منتشر شده، با سایت سینماگیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.  در فیلم  Assassin’s Creed «عقیده یک آدمکش» بازیگران مشهوری همچون مایکل فاسبندر (Michael Fassbenderr) و ماریون کوتیار (Marion Cotillardd) ایفای نقش کرده‌اند. این دو بازیگر توانمند که سابقه‌ی خوبی در سینما داشته‌اند، یکی از امیدهای طرفداران برای این فیلم به شمار می‌رفتند.  از دیگر بازیگران مطرح این فیلم می‌توان به جرمی آیرنز (Jeremy Irons)، برندان گلیسون (Brendan Gleeson) و مایکل کی.ویلیامز (Michael K. Williams) اشاره کرد. همچنین کارگردانی فیلم بر عهده‌ی جاستین کورزل (Justin Kurzel) است که در کارنامه خود کارگردانی فیلم Macbeth‌ «مکبث» را هم می‌بیند.

هرچند نظر منتقدین می‌تواند با نظر طرفداران و دوست‌داران این سری متفاوت باشد، اما مشخص است که امتیازات ضعیف این فیلم می‌تواند تاثیر بدی بر روی میزان فروش آن بگذارد. به خصوص در این هفته‌ها که فیلم‌های زیادی را در گیشه می‌بینیم. همانطور که در باکس آفیس این هفته هم دیدیم، Star Wars: Rogue One شروع خیره‌کننده‌ای داشت و در ادامه نیز بدون شک به فروش خود ادامه خواهد داد. این در صورتی است که هفته‌های آینده هم فیلم‌های Passengers و Silence اکران می‌شوند که کار را برای موفقیت فیلم Assassin’s Creed «عقیده یک آدمکش» در باکس آفیس دشوار می‌کنند.

شما می‌توانید امتیازات و خلاصه‌ای از نقدهای منتشر شده را در پایین مشاهده کنید.

متای فیلم بر اساس ۱۹ نقد منتشر شده:

screenshot_tue_dec_20_20-42-24

The Verge: 68
خالقان Assassin’s Creed این شجاعت را داشته‌اند که همیشه خود را جدی بگیرند، حتی مواقعی که بر روی چیزی که احمقانه‌ به نظر می‌رسد کار می‌کنند. فیلم Assassin’s Creed نکته‌ی خاصی را در خود ندارد اما بعضی از لحظه‌های آن شگفت‌آور است. فیلم حداقل جای پای ثابتی برای خود پیدا می‌کند.
Indiewire: 67
بیان این که فیلم Assassin’s Creed بهترین فیلم ساخته شده از بازی‌های رایانه‌ای است، کمی مبالغه آمیز است؛ اما شاید چندان بی‌راه هم نباشد. شاید عجیب باشد اما این فیلم برای من تنها فیلم بلاک باستر در سال ۲۰۱۶ بود که امیدی برای عرضه‌ی دنباله‌ای برای آن ندارم.
Empire: 60
اکشن دیوانه‌وار فیلم Assassin’s Creed، شاید نجات دهنده‌ی آن باشد. همچنین به صورت خلاقانه سعی شده تا به بازی‌های سری اشاراتی داشته باشد و به برخی المان‌های آن وفادار بماند.
ScreenCrush: 60
در Assassin’s Creed شما به طور فعال به لذت بردن ترغیب خواهید شد و این دلگرم‌کننده است که فیلمی در این مقیاس عجیب و غریب و بلندپروازانه را مشاهده می‌کنیم.
Time Out London: 60
فیلم دارای مقداری جاه‌طلبی است؛ به خصوص در لایه‌های روایت داستانی آن و حس گیج‌کننده سفر در زمان و مکان. تعداد شات‌های زیاد هوایی فیلم که از بالا گرفته‌ شده‌اند، می‌تواند اشاره‌‌ی مستقیم و زیادی به بازی‌های رایانه‌ای داشته باشد.
Total Film: 60
شجاع، اما ناقص. در فیلم سکانس‌های با شکوهی وجود دارد ولی متاسفانه این سکانس ها به اندازه کافی نیستند تا بتواند کیفیت فیلم را بالاتر ببرد.
Screen International: 50
The Film Stage: 50
The A.V. Club: 42
این فیلم حداقل تا اواسط راه به صورت جالبی گیج‌کننده است، وقتی یکنواختی فیلم به صورت خوبی دنبال می‌شود.
The Playlist: 42
The Telegraph: 40
Variety: 40
در فیلم Assassin’s Creed، مایکل فسبندر همانند جلوه‌های ویژه‌ نهایی می‌ماند. او در طول ۲ ساعت زمان نیمه منسجم فیلم، به آن کمی احترام می‌بخشد. فیلم Assassin’s Creed یک اثر متوسط ساخته شده بر اساس بازی‌های رایانه‌ای است.
New York Daily News: 30
بازیگری کمی نیاز به بهبود دارد. مایکل فسبندر یک اجرای بسیار جدی را در فیلم به نمایش می‌گذارد که البته نیازمند کمی حس شوخ‌طبعی طبیعی خودش است. ماریون کوتیار در نقش دکتر آبسترگو بازی می‌کند. لهجه‌ی کوتیار در نقش بسیار عجیب غریب و نگران‌کننده است. این غیر ممکن است که باور کنیم او همان بازیگری است که در تمامی فیلم‌های دیگرش عالی بوده است.
The Hollywood Reporter: 30
Village Voice: 30
فیلم Assassin’s Creed در مورد تمامی بخش‌هایی است که ممکن است شما آن‌ها را در بازی‌های سری رد کرده باشید.
TheWrap: 30
طرح داستانی فیلم وحشتناک‌ترین ترکیب ممکن از احمقانه و پیچیده بودن بیهوده است.
Time: 30
فیلم Assassin’s Creed تقریباً خنثی است و همچنین سیاه و گنگ است.
The Guardian: 20
این فیلم فقط وجود دارد تا پول بیش‌تری از بازی‌بازان و طرفداران سری Assassin’s Creed بگیرد.
Slant Magazine: 12
همچنین شما می‌توانید در پایین امتیاز این فیلم در سایت راتن‌تومیتوز را هم مشاهده کنید. فیلم Assassin’s Creed «عقیده یک آدمکش» در این سایت امتیاز بسیار ضعیف ۱۹۹ را دریافت کرده است.
screenshot_tue_dec_20_22-11-23
همانطور که نمرات و خلاصه آن‌ها را مشاهده کردید، می‌توان گفت فیلم Assassin’s Creed نتوانسته به تعهدات خود عمل کند و نتیجه‌ی کار بسیار بد بوده است. البته این احتمال وجود دارد که فیلم همچنان بتواند با صحنه‌های اکشن خود و اشارات مستقیم یا غیر مستقیم به بازی‌های این سری، بتواند کمی نظر طرفداران بازی‌های Assassin’s Creed را جلب کند. پس بهتر‌ است برای نتیجه نهایی منتظر اکران و عرضه‌ی فیلمAssassin’s Creed «عقیده یک آدمکش» بمانیم.
فیلم Assassin’s Creed «عقیده یک آدمکش» در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ برابر با ۱ دی‌ماه ۹۵ در آمریکا اکران خواهد شد.
منبع گیمفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *