Monster Hunter: World Wallpaper

جدول فروش هفتگی انگلستان: ادامه صدرنشینی Monster Hunter World

بنا به گزارش وب‌سایت چارت ترک که وظیفه انتشار آمار فروش بازی‌ها را در انگلستان بر عهده دارد و در جدیدترین اخبار بازی، بازی جدید کپکام با نام Monster Hunter World که در حال سپری کردن هفته دوم انتشار خود است، موفق شد دوباره به صدرنشینی خود ادامه دهد. از طرف دیگر، بازی جدید بخش ورزشی الکترونیک آرتز با نام UFC 3، شبیه‌ساز ورزش‌های رزمی MMA، موفق شد کار خود را در مکان دوم آغاز کند. عملکرد هفته اول نسخه سوم UFC، دقیقا مانند نسخه دوم بازی است که در سال ۲۰۱۶ عرضه شد و در آن زمان نیز رقابت را به بازی Division واگذار کرد و در جایگاه دوم قرار گرفت و به این ترتیب هر دو نسخه دوم و سوم بازی، از نسخه اول، عملکرد ضعیف‌تری بجا گذاشتند زیرا در سال ۲۰۱۴ که نسخه اول بازی عرضه شده بود، موفق شده بود کار خود را در مکان اول آغاز کند.

در مکان‌های سوم تا پنجم جدول منتهی به ۱۴ بهمن، تغییری نسبت به هفته گذشته دیده نمی‌شود و بازی‌های Call of Duty WWII، فیفا ۱۸ و GTA V به ترتیب در مکان‌های سوم تا پنجم قرار گرفتند و همگی جایگاه‌های هفته گذشته خود را حفظ کردند. جایگاه ششم جدول فروش هفتگی این هفته انگستان، در اختیار Dragon Ball Fighterz قرار گرفت که موفق شده بود هفته گذشته را در مکان دوم به اتمام برساند و این هفته با چهار پله سقوط، به جایگاه ششم رضایت داد.

نینتندو، این هفته شاهد سه بازی کنسول نینتندو سوییچ در میان ۱۰ بازی پرفروش این هفته انگلستان است. در جایگاه هفتم، بازی Mario Kart 8 Deluxe قرار گرفته است که نسبت به هفته گذشته، یک پله سقوط را تجربه کرده بود. از طرف دیگر، اودیسه سوپر ماریو، دیگر بازی انحصاری نینتندو سوییچ موفق شد با صعودی ۸ پله‌ای، دوباره راه خود به میان ۱۰ بازی پرفروش انگلستان باز کند و جایگاه هشتم را به خود اختصاص داد. دیگر بازی انحصاری نینتندو با نام The Legend of Zelda: Breath of the Wild نیز باز هم موفق شد جایگاه خود را در جدول فروش هفتگی انگلستان حفظ کند و با اینکه سه پله سقوط کرد، اما جایگاه دَهُم را به خود اختصاص داد. این هفته، به غیر از UFC 3، تنها شاهد عرضه یک بازی دیگر بودیم. بازی Dissidia Final Fantasy NT که برای پلی‌استیشن 4 عرضه شده است، توانست جایگاه نهم را در هفته اول انتشار به خود اختصاص دهد. این نسخه از بازی، سومین بازی از مجموعه Dissidia است. نسخه‌های قبلی این مجموعه، فقط برای کنسول PSP عرضه شده بودند.

در ادامه با جدول فروش انگلستان منتهی به ۳ فوریه (۱۴ بهمن) همراه باشید:

رتبه فعلی رتبه قبلی نام بازی نکته قابل ذکر
۱ ۱ Monster Hunter World ادامه صدرنشینی
۲ UFC 3 هفته اول انتشار
۳ ۳ Call of Duty: WWII
۴ ۴ FIFA 18
۵ ۵ GTA V
۶ ۲↓ Dragon Ball Fighterz
۷ ۶↓ Mario Kart 8 Deluxe
۸ ۱۶↑ Super Mario Odyssey
۹ Dissidia Final Fantasy NT هفته اول انتشار
۱۰ ۷↓ The Legend of Zelda: Breath of the Wild سقوطی سه پله‌ای

تانی کال

برگرفته از Chart Track

زومجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *