The OA

زمانی شروع فیلمبرداری فصل دوم سریال The OA

بهمن سال گذشته، شبکه استریم نت‌ فلیکس (Netflix) اعلام کرد که سریال رازآلود اُ.اِی (The OA) برای فصل دوم تمدید شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از مراحل تولید فصل دوم این سریال به اشتراک گذاشته شده است. بریت مارلینگ، سازنده سریال The OA با انتشار توییتی در توییتر شخصی خود اعلام کرد که کار نوشتن فیلمنامه فصل دوم این سریال به پایان رسیده است. او در این پیام گفت که تمام طول تابستان و پاییز امسال مشغول نوشتن فیلمنامه فصل دوم سریال The OA بوده و بسیار هیجان زده هست که کار نوشتن فیلمنامه هشت قسمت فصل دوم این سریال را تکمیل کرده است.

علاوه بر این، مارلینگ تایید کرد که فیلمبرداری و تولید فصل دوم سریال The OA از ماه ژانویه ۲۰۱۸ (دی یا بهمن امسال) آغاز خواهد شد. با این حال، هنوز زمان پخش فصل دوم این سریال مشخص نیست و مارلینگ نیز اشاره‌ای به این موضوع در توییت خود نکرده است، اما در حال حاضر می‌دانیم که فصل دوم این سریال در هشت قسمت تولید و از شبکه نتفلیکس منتشر شود. با این حال، او یک تصویر را نیز منتشر کرده که در آن فیلمنامه هشت قسمت فصل دوم سریال The OA قابل مشاهده است. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

طبق این تصویر، «فرشته مرگ» (Angel of Death)، احتمالا نام قسمت ابتدایی فصل دوم این سریال خواهد بود که در واقع اشاره‌ای به شخصیت پریری جانسون دارد.  بریت مارلینگ، اموری کوئن، اسکات ویلسون، فیلیس اسمیت، آلیس کریج، پاتریک گیبسون، برندان میر، جیسون ایساکس، براندون پریا و ایان الکساندر از جمله بازیگرانی هستند که در فصل اول سریال The OA حضور داشتند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. انتظار می‌رود که بیشتر بازیگران فصل اول در فصل دوم این سریال بازگردند و همچنین شاهد حضور بازیگران و شخصیت‌های جدیدی در فصل دوم سریال The OA باشیم. همچنین زال باتمانقلیچ نیز به ساخت این سریال به مارلینگ کمک می‌کند.

تانی کال

برگرفته از Entertainmentweekly

زومجی

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *