مایکروسافت آفیس 2019 فقط در ویندوز 10 پشتیبانی می‌شود

مایکروسافت امروز بروزرسانی آفیس ۲۰۱۹ را ارائه می‌دهد، این شرکت در یک مقاله پشتیبانی برای سرویس و پشتیبانی از ویندوز و آفیس، اعلام کرد که این مجموعه نرم‌افزار‌ی تنها در ویندوز 10 قابل اجرا خواهد بود و اگر شما می‌خواهید آخرین نسخه از آفیس را بدون مشترک شدن به سرویس آفیس 365 تجربه کنید؛ باید ویندوز ۱۰ خود را بروزرسانی کنید.

واضح است که این حرکت به‌صورتی طراحی شده است که بتواند فشار کسب و کارهایی را که در Office 365 اشتراک گذاری می‌شود را به‌عنوان نرم‌افزار مستقل Microsoft Office ۲۰۱۹ در ویندوز ۱۰ و نه ویندوز ۷ یا ویندوز ۸.۱ پشتیبانی کند. این آفیس روی سیستم مک(Mac) تأثیری ندارد و برای آن محصول جداگانه‌ای با برنامه‌ای متفاوت عرضه می‌شود، ردموندی‌ها همچنین چرخه عمر پشتیبانی آفیس ۲۰۱۹ را تغییر داده‌اند؛ بنابراین پنج سال پشتیبانی اصلی و سپس تقریبا دو سال پشتیبانی گسترده را دریافت خواهد کرد.

مایکروسافت آفیس ۲۰۱۹ در اواخر امسال در‌دسترس قرار خواهد گرفت

آفیس ۲۰۱۹ (با ورود به نیمه‌دوم سال ۲۰۱۸) برنامه‌های معمول Word، Excel، PowerPoint و Outlook را همراه با نسخه‌های سرور Exchange، SharePoint و Skype برای کسب و کار در مجموعه خود قرار می‌دهد. (مایکروسافت قصد دارد نسخه‌های پیش‌نمایش آفیس ۲۰۱۹ را در اواسط سال ۲۰۱۸ منتشر کند) و این‌ نرم افزار عمدتا برای سازمان‌هایی طراحی شده‌ است که از نسخه ابری آفیس ۳۶۵ استفاده نمی‌کنند.

مایکروسافت همچنین پشتیبانی ویندوز ۱۰ خود را برای مشتریان سازمانی و آموزشگاه‌ها در‌  نسخه‌های خاصی از‌ سیستم‌عامل  گسترش می‌دهد؛ ویندوز ۱۰ نسخه ۱۵۱۱، ۱۶۰۷، ۱۷۰۳ و ۱۷۰۹ برای شش ماه دیگر پشتیبانی می شود تا به شرکت‌های سازمانی و آموزشگاه‌ها کمک کند تا به آخرین نسخه‌های Windows 10 که قابلیت ‍‍پشتیبانی دارند منتقل شوند.

تانی کال

برگرفته از THEVERGE

زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *