سارا و آیدا یکی از فیلم‌های حاضر در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر است که در این مطلب آن را معرفی خواهیم کرد.

در ادامه معرفی فیلم‌های حاضر در جشنواره فیلم فجر ۳۵، این بار سراغ فیلم سارا و آیدا خواهیم رفت که هفتمین فیلم سینمایی مازیار میری پس از یک دوری چهار ساله از سینما است. میری فیلم‌های دیگری چون حوض نقاشی، سعادت آباد و فرات را در کارنامه دارد و پیش از این در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر نیز فیلم حوض نقاشی وی کاندید دریافت سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شده بود. وظیفه نویسندگی این فیلم برعهده امیر عربی است و این سومین تجربه همکاری مازیار میری و امیر عربی محسوب می‌شود.

در فیلم آیدا و سارا بازیگرانی چون مصطفی زمانی، پگاه آهنگرانی و غرل شاکری حضور دارند. همچنین یغما گلرویی، شاعر و ترانه سرای مشهور نیز در بین بازیگران این فیلم حضور دارد. در خلاصه داستانی سارا و آیدا آمده:

سارا و آیدا دوستان صمیمی هستند که آبروی یکی از آنها به خطر افتاده و حالا باید به کمک هم شرایط را به حالت عادی بازگردانند، اما این دو دوست تا کجا پای یکدیگر می‌ایستند؟

در کل با یک فیلم درام اجتماعی طرف هستیم که محوریت اصلی آن تقابل بین دو دوست است. شما در ادامه می‌توانید تیزر این فیلم را تماشا کنید:

دانلود تیزر

بازيگران: غزل شاکری، پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، سعید چنگیزیان، شیرین یزدان بخش، احمد هاشمیان بخش و تینا پاکروان

سایر عوامل: مجری طرح: همایون اسعدیان/ مدیر فیلمبرداری: حسین جعفریان/ طراح صحنه و لباس: شیوا رشیدیان/ طراح چهره پردازی: مهرداد میرکیانی/ تدوین: احمد مرادپور/ دستیار تدوین: علی گورانی/ مدیربرنامه ریزی و دستیار کارگردان: مریم هژیروند/ صدابردار: ساسان نخعی/ مدیر تولید: حسین اکبری/ گروه کارگردانی: مهدی لطیفی، نگار جنیدی/ منشی صحنه: ندا آصف/ فیلمبردار: امیر موسوی/ دستیار فیلمبردار: مرتضی سبحانی/ عکاس: آرزو اتحاد و مشاور رسانه ای: بیتا موسوی

سارا و آیدا

Zoomg

insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *