Huawei

نام پرچمدار هواوی در سال 2018 چه خواهد بود؟

به جایی رسیدم که خود شرکت هواوی هم در انتخاب نام پرچمدار خود دچار تردید شده است ؟!!

کمپانی چینی هواوی در آینده‌ای نه چندان دور از پرچمداران ۲۰۱۸ خود رونمایی خواهد کرد، اما این مدل‌ها با چه نامی خوانده می‌شوند. در برخی از منابع به هواوی پی ۲۰ اشاره شده و برخی دیگر آن را با نام هواوی پی ۱۱ معرفی کرده‌اند.

چند روزی اسنت که اکثر منابع خبری از گوشی پرچمدار جدید هواوی با نام هواوی پی ۲۰ یاد می‌کنند، اما بر اساس اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده، به نظر می‌رسد که هواوی پی ۱۱ نامی باشد که برای پرچمدار جدید چینی‌ها انتخاب خواهد شد.

صفحات تستی که در وب‌سایت رسمی هواوی دیده شد، دو گوشی هوشمند با نام‌های هواوی پی ۱۱ و هواوی پی ۱۲ را نشان می‌دهد. یک گزارش می‌گوید که گوشی هواوی پی ۲۰ نسخه‌ای است که تنها برای ایالات متحده در نظر گرفته شده و نسخه بین المللی آن با نام هواوی پی ۱۱ به بازار عرضه خواهد شد.

مشخصات گوشی‌های هواوی پی ۱۱

گزارش‌ها حاکی از آن است که این گوشی‌ساز چینی سه مدل با نام‌های هواوی پی ۱۱(Huawei P11)، هواوی پی ۱۱ پلاس و هواوی پی ۱۱ پرو را معرفی خواهد کرد. هر سه مدل با دوربین اصلی سه گانه ۴۰ مگاپیکسلی رونمایی خواهند شد و دوربین سلفی نیز یک سنسور ۲۴ مگاپیکسلی است.

هواوی پی ۱۱ پرو، نازک‌ترین حاشیه‌های اطراف صفحه نمایش را دارد و به مانند آیفون X دارای ناچ (شکاف) است. هواوی P11 استاندارد دارای یک نمایشگر با نسبت تصویر ۱۸.۷ به ۹ و رزولوشن ۱۰۸۰ در ۲۲۴۴ پیکسل است. پی ۱۱ پلاس و پی ۱۱ پرو با صفحه نمایشی با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۹۹۲ پیکسل معرفی می‌شوند.

پیش از این گفته می‌شد که هواوی پرچمدار جدید خود را در نمایشگاه 2018 معرفی خواهد کرد، اما با انتشار آخرین گزارش، مشخص شد که احتمالا رونمایی از هواوی پی ۱۱ به بعد از کنگره جهانی موبایل موکول خواهد شد.

تانی کال

تکراتو

برچسب‌ها
insta-tanikal

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *