The Undoing

«هیو گرانت» در کنار «نیکول کیدمن» به جمع بازیگران سریال The Undoing پیوست

به گزارش TVLine، «هیو گرانت» برنده­‎ی جایزه­‎ی گلدن گلوب برای فیلم «چهار عروسی و یک تشییع‌جنازه» برای ایفای نقش اول در «The Undoing» قرارداد امضا کرده است. «The Undoing» مینی سریالی از کمپانی HBO است که با اقتباس از رمان مهیّج و روانشناسی «هانف کورلیتس» با عنوان «باید می‌دانستی» نوشته‌شده. تمام شش قسمت سریال با درخشش «نیکول کیدمن» بازیگر سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» و «سوزان بیر» و با نویسندگی «دیوید ای. کلی» ساخته می‌شود.

عمده شهرت «گرانت» حاصل نقش‌های کمدی-رمانتیک او در فیلم‌هایی چون «ناتینگ هیل» به کارگردانی «راجر میشل» در مقابل «جولیا رابرتس»، فیلمی به مناسبت کریسمس به نام «درواقع عشق»، همچنین دریافت جایزه برای فیلم « چهار عروسی و یک تشییع‌جنازه » با درخشش در کنار «اندی مک داول» و «روآن اتکینسون» است. وی اخیراً در فیلم «پدینگتون 2» نقش آفرینی کرده است.

«The Undoing» داستان «گریس ساش» با بازی «نیکول کیدمن»، یک درمانگر موفق با کتابی در راه چاپ است. او ازدواجی موفق دارد و پسرش در حال تحصیل در یک مدرسه خصوصی در شهر نیویورک است.

چند هفته قبل از انتشار کتابش،‌ شکافی عظیم در زندگی او پدیدار می‌شود: مرگی وحشتناک، گم شدن شوهرش، مردی که فکر می‎کرد او را می‎شناسد. اما زنجیره‎ای از حقایق وحشتناک آشکار می‎شود. پس از یک فاجعه بزرگ او از مسیرهایی است که در آن به مصلحت خود توجه نکرده وحشت‌زده است. «گریس» باید زندگی قبلی خود را از بین ببرد تا بتواند زندگی دیگری برای خود و فرزندش خلق کند.

«کلی» مدیر کمپانی «دیوید ای. کلی» تولید سریال «The Undoing» و همچنین انتشار آن را نیز بر عهده خواهد داشت. «کیدمن» نیز به همراه «پر ساری» از کمپانی «Blossom Films» و «برونا پاپاندریا» از کمپانی «Made Up Stories» تهیه‎کنندگان اجرایی این پروژه خواهند بود. به گزارش سایت، اگرچه به طور دقیق تعداد قسمت‌ها مشخص نیست، ‌احتمالاً نزدیک به تعداد قسمت‌های سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» خواهد بود که شامل 7 قسمت در فصل یک می‌شد.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *