Sam Mendes

کناره گیری Sam Mendes از کارگردانی Pinocchio

طبق جدیدترین اخبار گفته شده Sam Mendes از کارگردانی فیلم سینمایی Pinocchio استعفا داده است. این کارگردان در ابتدا از کارگردانی فیلم James and the Giant Peach استعفا داد تا Pinocchio را کارگردانی کند. هنوز مشخص نشده که جدایی Mendes از این فیلم به خاطر کارگردانی فیلم بعدی James Bond است یا نه.

این فیلم از استودیوی The Walt Disney Studios بر روی یک عروسک چوبی تمرکز دارد که رویای تبدیل شدن به یک پسر واقعی را در سر می‌پروراند و به رابطه ی بین یک پدر و پسر می‌پردازد. اولین فیلم از مجموعه Pinocchio براساس یک رمان سال ۱۸۸۳ به نام The Adventures of Pinocchio نوشته شده توسط Carlo Collodiساخته شد. تاریخ اکران فیلم سینمایی Pinocchio هنوز مشخص نیست.

Mendes بیشتر به خاطر کارگردانی American Beauty در سال ۱۹۹۹ شناخته می‌شود که به خاطر آن جایزه اسکار بهترین کارگردانی را به دست آورد. وی همچنین فیلم سینمایی The Road to Perdition با بازی Tom Hanks،Paul Newman و Jude Law را ساخت و پس از آن دو فیلم مجموعه James Bond به نام های SPECTRE وSkyfall را کارگردانی کرد. وی همچنین تهیه کننده اجرایی سریال های The Hollow Crown و Penny Dreadful نیز بوده است.

تانی کال

آریافیلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *