damien-chazelle-emma-stone

Babylon: «اما استون»‌ در فیلم بعدی «دیمین شزل» بازی می‌کند

«دیمین شزل» در حال حاضر بر روی سریال درام «ادی» (The Eddy) برای نت‌فلیکس کار می‌کند، اما برای بازگشت به سینما هم آمده می‌شود. ورایتی گزارش داده است که استودیوهای بسیاری به دنبال خریداری فیلم «بابل» (Babylon) تازه‌ترین اثر شزل‌اند. لاینزگیت که «»‌ را عرضه کرد و به فروش ۴۴۶ میلیون دلاری در سراسر دنیا و ۱۴ نامزدی اسکار دست یافت، بر اساس این گزارش مدعی اصلی است.

اطلاعاتی از داستان «بابل» درز نکرده اما تأیید شده است که فیلم جدید کارگردان یک موزیکال نخواهد بود و بودجه‌ی قابل توجهی می‌طلبد. ورایتی می‌نویسد داستان فیلم در هالیوود دهه‌ی ۱۹۲۰ و ایامی روی می‌دهد که صنعت فیلمسازی در حال گذر از دوران سینمای صامت بود. فیلمنامه‌ی شزل مانند «روزی روزگاری در هالیوود» به کارگردانی «کوئنتین تارانتینو» شخصیت‌های واقعی و خیالی را با هم ترکیب می‌کند.

تهیه‌کنندگی فیلم را «الیویا همیلتون»، «مت پلوف» و «مارک پلات» برعهده دارند. شزل برای نقش اصلی فیلم به دنبال توافق با «اما استون» ستاره‌ی «لا لا لند» است. همکاری مجدد این دو می‌تواند در فیلم تأثیر زیادی داشته باشد چرا که آن فیلم اسکار بهترین بازیگر زن را برای استون به ارمغان آورد. «لا لا لند» در مجموع شش اسکار از جمله بهترین کارگردانی را تصاحب کرد.

«اولین انسان» آخرین فیلم شزل در مقام کارگردان اکتبر سال گذشته توسط یونیورسال عرضه شد. علی‌رغم تحسین منتقدین آن فیلم با بازی «رایان گاسلینگ» در نقش «نیل آرمسترانگ» در گیشه موفق نبود و تنها ۱۰۵ میلیون دلار در سراسر دنیا و ۴۴ میلیون دلار در آمریکا فروخت، در حالی که با بودجه‌ی ۶۰ میلیون دلاری ساخته شده بود. «اولین انسان» هم چهار نامزدی اسکار را دریافت کرد و در بخش بهترین جلوه‌های ویژه برنده‌ی جایزه شد.

سریال «ادی» شزل برای نت‌فلیکس با بازی «اندره هالند» و «آماندا ستنبرگ» در پاریس می‌گذرد و در مورد صاحب یک کلوب جاز و روابط از هم‌گسیخته‌اش با دخترش است. نت‌فلیکس تاریخ اکران سریال را مشخص نکرده است.

استون اخیراً در فیلم «سوگلی» به کارگردانی «یورگوس لانتیموس» ظاهر شده. این فیلم اوایل سال جاری میلادی ۱۰ نامزدی اسکار از جمله بهترین بازیگر زن نقش مکمل برای استون را دریافت کرد. استون به تازگی بازی در دنباله‌ی «زامبی‌لند: دبل تپ» (Zombieland: Double Tap) را به پایان رسانده و باید در لایو اکشن «۱۰۱ سگ خالدر» دیزنی در نقش شخصیت شرور قصه ظاهر شود.

تانی کال

30nama

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *