فوریه 2018، آغاز تولید فیلم Bride of Frankenstein (عروس فرانکشتاین)

کارگردان فیلم Bride of Frankenstein (عروس فرانکشتاین) یعنی بیل کاندن اعلام کرده است که چه زمانی تولید بازسازی این فیلم کلاسیک آغاز خواهد شد. در اواخر سال ۲۰۱۵، کمپانی یونیورسال با از زیر خاک در آوردن برخی از فیلم های کلاسیک خود و ساخت بازسازی هایی برای ارائه به مخاطبان دوره مدرن، طرح ابتکاری تازه ای را آغاز نموده است. این طرح با فیلم The Mummy (مومیایی) با بازی تام کروز شروع شده است.

دنیای تاریک ساختاری مشابه با دنیای سینمایی مارول و دنیای گسترده دی سی دارد و بر خلاف این دو که کاراکتر هایشان ابر قهرمان ها هستند، دنیای تاریک همراه با نسخه های تازه از هیولاهای کلاسیک است که همگی در یک دنیای مشترک کنار هم قرار می گیرند. اولین فیلم این دنیای مشترک، فیلم مومیایی سال ۲۰۱۷ با بازی تام کروز بود که با نقد ها و بازخورد های متفاوتی از طرف منتقدان و بیننده ها رو به رو شد، با این حال، فروش فیلم در خارج از آمریکا سبب موفقیت نسبی فیلم شده است.

مهم نبود که استقبال از فیلم مومیایی چگونه خواهد بود زیرا کمپانی یونیورسال همیشه برنامه ای برای ساخت نسخه ای تازه از فیلم عروس فرانکشتاین داشته است. یونیورسال برای ساخت این فیلم نیز با کارگردان فیلم Beauty and the Beast (دیو و دلبر) و نویسنده فیلم Gods and Monsters (خدایان و هیولاها) یعنی بیل کاندن همکاری می کند. در مصاحبه ای، بیل کاندن در مورد وضعیت این بازسازی و اینکه چرا این فیلم معنایی شخصی و عمیق برای او دارد صحبت کرده است. او می گوید:

“ما تولید فیلم را از ۱ فوریه سال ۲۰۱۸ آغاز خواهیم کرد، پس این روز های ابتدایی است ولی در حال حاضر در لندن شروع به دیدن مکان ها و صحنه هایی که باید بسازیم کرده ایم، این کار بسیار هیجان انگیز است.”

فیلم عروس فرانکشتاین برای اکران در ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ (۱۴ فوریه ۲۰۱۹) برنامه ریزی شده است.

تانی کال

bia2mag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *