KFC

اینترنت اسکیپ پاد KFC

کی اف سی اینبار مسدود کننده اینترنتی را به نام اینترنت اسکیپ پاد عرضه کرده است، اما آیا KFC تنها از یک کلک تبلیغاتی استفاده کرده یا واقعا این دستگاه را تولید کرده است؟

آیا تاکنون از اینترنت خسته شده‌اید؟ شاید تلاش کرده‌اید برای یک یا دو ساعت –حتی ۱ تا ۲ روز- آفلاین باشید و از اینترنت دور شوید. دستگاهی برای این‌کار ابداع شده است، اما شبیه هیچ یک از وسایلی که در اداره خود دارید، نیست. نام این دستگاه اینترنت اسکیپ پاد است.

با توجه به عکسی که مشاهده می‌کنید، مشخص است که این دستگاه توسط کمپانی کی اف سی ساخته شده است! این رستوران زنجیره‌ای، اینترنت اسکیپ پاد را در وب سایت خود به قیمت ۱۰۰۰۰ دلار برای فروش گذاشته است، البته به نظر می‌رسد که این دروغ ماه آوریل باشد، -شبیه دروغ ۱۳ ایرانیان :مترجم- اما مشکل اینجاست که چند ماه زودتر رونمایی شده است!

اینترنت اسکیپ پاد KFCبا توجه به توضیحاتی که این کمپانی ارائه کرده:

با کمک کلنل ساندرز و دستگاه اینترنت اسکیپ پاد او، منطقه‌ای امن برای خود و کسی که دوستش دارید، داشته باشید. بله، این حصار شبیه یک میدان جادویی عمل می‌کند که اینترنت را از کار می‌اندازد.

به هر حال، هنوز مشخص نیست که این دستگاه واقعا مشابه تبلیغاتی که دیده‌ایم کار می‌کند یا خیر، اما کی اف سی به مشتریان یادآوری می‌کند که:

“تخصص ما مرغ سوخاری است نه قفس محصور کننده اینترنت”

لازم به ذکر است، این اولین باری نیست که این رستوران زنجیره‌ای اقدام به عرضه محصولات تکنولوژیک کرده است، از سینی غذا که به صورت کیبورد بلوتوث عمل می‌کند تا جعبه مرغی که تلفن هوشمند شما را شارژ می‌کند، از ابداعات قبلی کی اف سی بوده است، اکنون باید منتظر بود و عملکرد این مسدود کننده اینترنت را از نزدیک بررسی کرد.

تانی کال

برگرفته از ubergizmo

تکراتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *