Twilight

Midnight Sun: دنباله Twilight به زودی عرضه می‌شود

بیش از یک دهه پس از انتشار «سپیده‌دم» (Breaking Dawn)، داستان «گرگ‌ومیش» (Twilight) ادامه پیدا می‌کند. روز دوشنبه «استفنی مایر» نویسنده‌ی «گرگ‌ومیش» از طریق برنامه‌ی «صبح‌ به‌خیر آمریکا» شبکه‌ی abc اعلام کرد که کتاب جدیدی از این مجموعه رمان منتشر خواهد کرد. این کتاب «خورشید نیمه‌شب» (Midnight Sun) نام دارد و از زاویه‌ی دید «ادوارد کالن» روایت می‌شود و نه «بلا سوان».

«خورشید نیمه‌شب» در ماه آگست سال ۲۰۲۰ در کتاب‌فروشی‌ها عرضه خواهد شد. بنابراین هواداران کتاب‌ها و فیلم‌های «گرگ‌ومیش» چند ماه دیگر برای انتشار کتاب باید صبر کنند. در توصیف این جلد از رمان آمده است: «ملاقات با بلای اسرارآمیز و زیبا فریبنده‌ترین و مرعوب‌کننده‌ترین واقعه‌ای است که ادوارد به عنوان یک خون‌آشام در زندگی‌ خود تجربه کرده است. همچنانکه ما از گذشته‌ی ادوارد و افکار پیچیده‌ی او جزئیات جالبی می‌آموزیم، درک می‌کنیم که چرا این کشمکشی سرنوشت‌ساز در زندگی اوست. چگونه می‌تواند عاشق بلا شود وقتی که می‌داند زندگی‌اش را به خطر می‌اندازد؟ در «خورشید نیمه‌شب» مایر ما را به دنیایی بازمی‌گرداند که میلیون‌ها خواننده را به خود جذب کرده، و رمانی حماسی در مورد لذات و عواقب جبران‌ناپذیر عشق ابدی به ما عرضه می‌کند.»

«خورشید نیمه‌شب» قرار بود بیش از یک دهه‌ قبل و در سال ۲۰۰۸ عرضه شود اما متن کتاب به فضای آنلاین درز کرد و مایر را واداشت تا برنامه‌ی انتشار آن را لغو کند. علاوه بر «گرگ‌ومیش» قرار است کتاب جدیدی برای «هانگر گیمز» نیز عرضه شود. «سوزان کالینز» نویسنده‌ی این مجموعه رمان هم اعلام کرد که پیش‌درآمد «تصنیف مرغ‌ آوازخوان و مار» (The Ballad of Songbirds and Snakes) را در ماه می منتشر می‌کند.

تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون کپی از کتاب‌های «گرگ‌ومیش» در سراسر دنیا به فروش رفته است. پنج فیلم اقتباس شده از این مجموعه رمان با بازی «رابرت پتینسون» و «کریستین استوارت» نیز بیش از ۳.۳ میلیارد دلار در بازارهای جهانی فروخته است.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *