Puss In Boots 2

Puss In Boots 2 با همکاری کارگردان Spider-Verse تولید می‌شود

به فاصله‌ی چند روز پس از کسب اسکار بهترین انیمیشن با «مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی» (Spider-Man: Into the Spider-Verse)، «باب پرسیکتی» یکی از کارگردانان فیلم برای کارگردانی قسمت بعدی انیمیشن «گربه‌ی چکمه‌پوش» (Puss in Boots) با استودیوی دریم‌ورکس قراردادی به امضاء رساند. قسمت اول این فیلم در سال ۲۰۱۱ اکران شد و پس از فروش بیش از ۵۵۰ میلیون داری در سراسر دنیا نامزد اسکار نیز شد.

«لاطیفا اوائو» که یکی از تهیه‌کنندگان قسمت اول «گربه‌ی چکمه‌پوش»، اسپین‌آف چندگانه‌ی «شرک» بود، بر تولید از طرف استودیوی «ایلومینیشن» و «کریس ملداندری» این پروژه نظارت خواهد کرد.

شخصیت گربه اولین بار در «شرک ۲» در سال ۲۰۰۴ و با صداپیشگی «آنتونیو باندراس» توسط دریم‌ورکس به تصویر کشیده شد. این شخصیت در دنباله‌های «شرک» و آثار تلویزونی حضور یافت. در قسمت اول «گربه‌ی چکمه‌پوش»، «سلما هایک»، «زک گالیفیاناکیس»، «بیلی باب تورتون»، «ایمی سداریس» و «کنستانس ماری» صداپیشگی کردند. برای قسمت دوم این فیلم که در استودیوی دریم‌ورکس در گلندیل کالیفرنیا توسعه می‌یابد هنوز تاریخ اکرانی در نظر گرفته نشده است.

«درون دنیای عنکبوتی» تا به امروز نزدیک به ۳۶۰ میلیون دلار در بازارهای جهانی فروخته است. دریم‌ورکس اخیراً فیلم «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای مخفی» (How to Train Your Dragon: The Hidden World) را در سراسر دنیا به نمایش درآورده و در بازارهای داخلی با فروش ۵۵ میلیون دلاری افتتاحیه مواجه شده است. قسمت سوم این چندگانه تا به امروز ۲۷۷.۳ میلیون دلار از بازارهای خارجی درآمدزایی کرده تا به این ترتیب فروش کلی چندگانه‌ی «اژدها» به ۱.۳۹ میلیارد دلار برسد.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *