The Simpsons به گفته آهنگساز سریال به زودی به پایان می‌رسد

سریال انیمیشن «سیمپسون‌ها» (The Simpsons) از سال‌های دور تا جایی که حافظه‌ی بسیاری یاری می‌کند در حال پخش بوده و یکشنبه‌شب‌ها روی ایر می‌رفته. این سریال از سال ۱۹۸۹ آغاز شد و تاکنون ۳۱ فصل از آن پخش شده، اما آیا این رکورد به زودی به انتها می‌رسد؟ اگرچه سریال همچنان در جذب بیننده موفق است اما «دلی الفمن» آهنگساز مجموعه شنیده است که «سیمپسون‌ها» سال آینده به پایان می‌رسد.

او در مصاحبه با «جو» در پاسخ به این پرسش که آیا کیفیت سریال در سال‌های اخیر با کاهش مواجه شده می‌گوید این مسئله اهمیتی ندارد چرا که «سیمپسون‌ها» رو به اتمام است. الفمن‌ می‌گوید: «براساس آنچه شنیده‌ام قرار است به پایان برسد. بنابراین، این بحث هم تمام می‌شود. صحت ادعاها را نمی‌دانم اما شنیده‌ام که سریال سال آخر خود را سپری خواهد کرد.»

اظهارات الفمن تا حدی غافلگیرکننده است زیرا فوریه‌ی گذشته اعلام شد که قرارداد سازندگان سریال برای تولید دو فصل دیگر به تمدید رسیده و تا سال ۲۰۲۱ ادامه می‌یابد. بنابراین شاید منظور الفمن این است که سریال دو سال آینده به پایان می‌رسد. او می‌گوید: «فقط می‌توانم بگویم از اینکه این همه سال دوام آورد شگفت‌زده و گیج شده‌ام. این است که باید متوجه باشید که وقتی موسیقی متن «سیمپسون‌ها» را ساختم، قطعه‌ای دیوانه‌وار نوشتم و انتظار نداشتم کسی آن را گوش کند، زیرا تصور نمی‌کردم که به سریال فرصتی بدهند. واقعاً انتظار داشتم سه اپیزود ادامه پیدا کند و سپس کنسل اعلام شود و تمام شود، زیرا در آن مقطع عجیب به نظر می‌رسید. بنابراین باور کنید این یکی از بزرگ‌ترین غافلگیری‌های زندگی من است.»

به‌روز رسانی: «ال جین» نویسنده‌ی سریال «سیمپسون‌ها» ادعای «دنی الفمن» را رد کرد. او می‌گوید: «قصد بی‌احترامی به آقای الفمن را ندارم اما فصل ۳۲ را سال آینده تولید می‌کنیم و برنامه‌ای برای پایان سریال پس از آن فصل نداریم.» ال از سال ۱۹۹۲ به گروه نویسندگان سریال ملحق شده است.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *