wonderwoman

آغاز ﻓﯿﻠﻢبرداری 2 از تابستان 2018

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، کمپانی وانر بروس تولید Wonder Woman 2 به کارگردانی پتی جنکینس را در ماه ژوئن ۲۰۱۸ آغاز میکند، خلاصه داستان فیلم هم تایید می کند که وقایع آن در سال های ۱۹۸۰ رخ می دهد. این استودیو سال گذشته با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) زک اسنایدر بطور رسمی ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ یا به قول طرفداران دنیای ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) را افتتاح کرد. در این فیلم شاهد حضور اولین نسخه سینماییِ شخصیت پرنسس دایانا معروف به زن ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ بودیم، گل گدوت ایفای این نقش را برعهده داشت. این خانم بازیگر اوایل سال جاری با فیلم سینمایی Wonder Woman دوباره به سینما بازگشت.

این فیلم در شرایطی پا به گیشه گذاشت که دو فیلم قبلی دنیای ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ ﺩﯼﺳﯽ با شکست هنری مواجه شده بودند، Wonder Woman اولین و تا اینجا تنها فیلم تحسین شده فرانچایز است. از آنجـا کـه شخصیت واندر وومن در Batman V Superman معرفی شده بود و وقایع اولین فیلم انفرادی او بخشی از DCEU بود، در گیشه هم به فروش خوبی دست یافت. این فیلم در باکس آفیس جهانی بیشتر از ۸۲۱ میلیون دلـار فروخت و تبدیل شد به یکی از پرفروش ترین فیلم ابرقهرمانی دنیا و البته فرانچایز خودش. بنابراین شنیدن خبر ساخت ادامه آن اصلا تعجب آور نیست، و کاملا قابل انتظار است که پتی جنکینس دوباره برای کارگردانی بازگردد، گل گدوت که قطعا بازیگر اصلی فیلم خواهد بـود.

حـال طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی وبسایت Omega Underground فیلم Wonder Woman 2 قرار است در ماه ژوئن وارد فاز تولید شود، وانر بروس باید این فیلم را تا ماه دسامبر ۲۰۱۹ که قرار است پا به گیشه بگذارد آمـاده کند. طبق همین گزارش تازه منتشر شده، وقایع قسمت دوم در سال ۱۹۸۰ میلادی و طی جنگ سرد به وقوع می پیوندد که اگر به یاد داشته باشید در اولین روزهای تابستان مغناطیس نیوز در این مورد اطلاع رسانی کرد.

اکنون تقریبا روشن است که در Wonder Woman 2 سالهای زیادی از وقایع قسمت اول گذشته است، بنابراین این فیلم هم کاوشی خواهد داشت در ماجرجویی های دایانا قبل از پیوستن او به بتمن و سوپرمن طی درگیری آنها با ﺩﻭﻣﺰﺩﯼ در Batman V Superman که سال گذشته اکران شد. Justice League (لیگ عدالت) به کارگردانی زک اسنایدر ادامه ای مستقیم برای این فیلم است. طبق شنیده ها، در فیلم جدید اسنایدر قرار است به فاجعه وحشتناک انفجار ﭼﺮﻧﻮﺑﯿﻞ که در سال ۱۹۸۶ رخ داد هم اشاره ای شود – توسط بینندگان باهوش کشف شده. با توجه به اینکه وقایع فیلم Wonder Woman 2 در سال های ۱۹۸۰ رخ می دهد، ممکن است پرنسس در این فیلم از پایگاه منفجر شده بازدیدی داشته باشد. البته نمی توانیم حدس دقیقی بزنیم و باید صبر کنیم تا فیلم هـا از راه برسند، و با چشم خودمان ببینیم.

در انتها باید اشاره کنیم که اکران Wonder Woman 2 از ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۲۲ آذر سال ۹۸ پا به گیشه می گذارد.

تانی کال

مغناطیس نیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

حضور برادلی وایتفورد در فصل دوم «The Handmaid’s Tale»

حضور برادلی وایتفورد در فصل دوم «The Handmaid’s Tale» برادلی وایتفورد، بازیگر فیلم «Get Ou…