فرنچایز X-Men (مردان ایکس) از زمان شروع ساخت و پخش مداومش، به خاطر ارتباط میان فیلم‌هایش، مورد انتقاد قرارگرفته است. اینکه این انتقادات به دلیل حضور زود هنگام شخصیت‌ها یا مرگ آنها بدون هیچ توضیحی است یا خیر، شبکه فاکس تلاش کرده هر آنچه این فیلم نیاز دارد را فراهم کند. با سینماگیمفا همراه باشید.

با پخش صحنه‌های پایان فیلم X-Men: Apocalypse (مردان ایکس: آخرالزمان)، خیلی‌ها تصور می‌کردند که Essex Corp و Mister Sinister (میستر سینیستر) می‌توانند در فیلم آخر نقش Wolverinee را داشته باشند.

CinemaBlend از سیمون کینبرگ (Simon Kinberg)، تهیه کننده فیلم، درباره نوع ارتباط این فیلم با صحنه پایان فیلم آخرالزمان پرسیده است. پاسخ او به این پرسش در رابطه با نقش Corp در  فیلم X-23 و دیگر جوان‌های تغییر شکلدهنده فقط این بود: “بله، همین معنی را می‌دهد.” کینبرگ سپس افزود، از آنجایی که میستر سینستر، مدیر شرکت، هیچ جایی در لوگان دیده نمی‌شود، برنامه‌ای برای معرفی او در فیلم بعدی دارند:

جواب کوتاه به این سؤال بله است. ما دوست داریم سینیستر را در این فیلم ببینیم. فکر می‌کنم او یکی از تبهکاران حرفه‌ای در دنیای مردان ایکس است و ما برای معرفی او در این دنیا برنامه‌های خاصی داریم.

چگونگی و زمان حضور میستر سینیستر فعلاً مورد بحث قرار گرفته اما با وجود ساخت X-Men: Supernova (مردان ایکس:ابرنواختر)، این فیلم می‌تواند نقطه حضور او باشد. حضور سینیستر در فیلم‌های  2 ،New Mutants ،Gambit یا X-Force شاید عجیب به نظر برسد اما فیلم Supernova تنها محل منطقی برای حضور او در این پروژه است. کینبرگ در حال نوشتن فیلمنامه است و احتمالاً بخش اصلی را فیلم برداری هم خواهد کرد. او تنها کسی است که می‌داند سینیستر در فیلم بعدی حضور پیدا می‌کند یا نه.

توسط مینو فرجی

گیمفا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *