الیزابت ماس

«الیزابت ماس» به سریال Shining Girls اپل به تهیه‌کنندگی «لئوناردو دی‌کاپریو» پیوست

اپل سفارش ساخت سریال تریلر ماورائی «دختران درخشان» (Shining Girls) بر اساس رمانی به همین نام نوشته‌ی «لورن بیوکس» را صادر کرد. ماس در کنار «لئوناردو دی‌کاپریو» تهیه‌کننده‌ی اجرایی این پروژه خواهد بود و «سیلکا لوئیزا» فیلمنامه‌ی این اقتباس را به نگارش درمی‌آورد.

داستان کتاب «دختران درخشان» در مورد ولگردی است که ادامه‌ی سفرهایش باید «دختران درخشان» را به قتل برساند. ماس نقش یک خبرنگار را بازی خواهد کرد که یک حمله‌ی وحشیانه را تجربه کرده و در تلاش است این فرد را به دام بیندازد. او با کمپانی «لاو اند اسکوالر» در تولید پروژه‌ همکاری می‌کند و دی‌کاپریو به واسطه‌ی کمپانی «اپین وی» در ساخته شدن سریال سهیم خواهد بود.

گفته می‌شود که اپل سال گذشته امتیاز ساخت سریال بر اساس رمان «دختران درخشان» را خریداری کرده و در همان زمان مراحل توسعه آغاز شده است. این سریال به دیگر پروژه‌های اپل که به تازگی سفارش ساخت دریافت کرده‌اند از جمله «روان‌پزشک همسایه» (The Shrink Next Door) با بازی «ویل فرل» و‌ «پل راد» می‌پیوندد.

ماس به خاطر نقش‌آفرینی در سریال «سرگذشت ندیمه» جوایز بسیاری از جمله امی و گلدن گلوب را هم به عنوان بازیگر و هم تهیه‌کننده دریافت کرده است.

اپل اخیراً سریال‌های اریجینالی چون «دفاع از جیکوب» با بازی «کریس اوانز»، «برنامه‌ی صبحگاهی» را پخش کرده و به‌ زودی پروژه‌های دیگری با همکاری «سوفیا کاپولا»، «داستان لیزی» (Lisey’s Story) با بازی «جولین مور» و درام تاریخی «هدی لامار» (Hedy Lamarr) با بازی «گل گدوت» را به تولید خواهد رساند.

تانی کال

30nama

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *