تریلر جدید سریال ترسناک Chucky و نمایش عروسک شیطانی

در جریان رویداد کامیک کان ۲۰۲۱ تریلری جدید از سریال ترسناک Chucky پخش شد.

سریال Chucky (چاکی) که قرار است از شبکه‌های Syfy و USA پخش شود، شخصیت‌های مهمی از فیلم‌های Child’s Play (بازی بچگانه) را جلوی دوربین خواهد برد، شخصیت‌هایی نظیر کایل با بازی کریستین الیس و اندی با بازی الکس وینسنت از فیلم بازی بچگانه ۲. سریال چاکی درواقع جدیدترین عضو مجموعه ترسناک بازی بچگانه به شمار می‌رود. حالا به‌تازگی در پنل سریال چاکی در رویداد کامیک‌کان ۲۰۲۱ تریلری جدید از این سریال ترسناک پخش شده است.

در تریلر جدید سریال شاهد نوجوانی به نام جِیک هستیم که عروسکی را به همراه خود دارد، عروسکی که البته توسط روح چارلز لی رِی، این قاتل سریالی مخوف تسخیر شده است. در نتیجه عروسک شیطانی چاکی بازگشته است و این بار به سراغ نوجوانی رفته که به خودیِ خود نسبت به دنیا و اطرافیانش احساس دورافتادگی دارد. براساس آنچه در تریلر جدید سریال می بینیم، چاکی برای آغاز کشتار خود هیچ وقتی تلف نمی‌کند.

شخصیت چاکی با چاقو در دست به دوربین زل زده است

تماشای تریلر در یوتیوب

در جریان پنل ۱۴ دقیقه‌ای چاکی در کامیک کان ۲۰۲۱ همچنین تصاویری جدید از این سریال تلویزیونی پخش شد. سریال چاکی به روایت داستانِ پس از رویدادهای پایانی فیلم Curse of Chucky محصول ۲۰۱۷ می‌پردازد، جایی که نیکا با بازی فیونا دوریف توسط چاکی تسخیر شده و به‌همراه تیفانی با بازی جنیفر تلی از بیمارستان بیماران روانی فرار می‌کند.

به‌نظر می‌رسد شخصیت چاکی قرار است در سرتاسر شهر دست به کشتن افراد جوان بزند و در پنل سریال چاکی نیز تاکید شد این سریال یادآور آثار پیشین مجموعه بازی بچگانه خواهد بود، رویکردی که در آثار متاخر این مجموعه کمتر دیده می‌شود. در این پنل بر حضور برد دوریف، صداپیشه مشهور چاکی در این سریال نیز تاکید شد، به‌غیر از فیلمِ ریبوت سال ۲۰۱۹ با صداپیشگی مارک همیل، دوریف در تمام فیلم‌های بازی بچگانه صداپیشگی چاکی را برعهده داشته است. پخش سریال چاکی در تاریخ ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) از پلتفرم SyFy و شبکه USA Network آغاز خواهد شد.

تانی کال

زومجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *