Now You See Me 3

Now You See Me 3 ساخته می‌شود

استودیوی لاینزگیت برای نگارش فیلمنامه‌ی «حالا مرا می‌بینی ۳» (Now You See Me 3) «اریک وارن سینگر» نویسنده‌ی «کلاهبراری آمریکایی» را استخدام کرد. دو قسمت اول این چندگانه که در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶ اکران شدند، در مجموع ۶۸۷ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخته‌اند. بازیگران سابق قسمت‌های اول و دوم شامل «جسی آیزنبرگ»، «وودی هارلسون»، «آیلا فیشر»، «دیو فرانکو» و «مورگان فریمن» می‌شدند. بازیگران قسمت سوم هنوز انتخاب نشده‌اند.

سینگر قرار است شخصیت‌های جدیدی در دنیای فیلم معرفی کند و در عین حال در را برای بازگشت شخصیت‌های پیشین باز بگذارد. «جاناتان بیم» و کمپانی «تئوری ۱۱» او تهیه‌کننده‌ی این پروژه خواهد بود و «الکس کورتزمن» و «بابی کوئن» با کمپانی «سیکرت هایداوت» به عنوان تهیه‌کننده بازمی‌گردند. «مردیت ویک» و «آرون ادموندز» نیز نمایندگان لاینزگیت خواهند بود.

«نیتان کاهان» مدیر استودیوی لاینزگیت می‌گوید: «اریک همیشه به هنر شعبده و فریب در تمامی اشکالش علاقه‌مند بوده و با داستانی عالی که روایت «حالا مرا می‌بینی» را با شخصیت‌ها و بازیگران جدید و قدیمی به سطح تازه‌ای می‌برد نزد ما آمد. چندگانه‌ی «حالا مرا می‌بینی» بر پایه‌ی غافلگیری مخاطب بنا نهاده شده. هر شعبده‌باز توانایی می‌داند که یک حقه را دو بار نباید اجرا کند. بنابراین اریک و گروه شعبده‌بازانش برای قسمت جدید فیلم حقه‌ای ویژه در آستین دارند.»

سینگر اخیراً «تاپ گان: ماوریک» (Top Gun: Maverick) را به نگارش درآورده و کوئن علاوه بر تهیه‌کنندگی قسمت اول و دوم «حالا مرا می‌بینی» در تولید «کابوی‌ها و بیگانگان» (Cowboys & Aliens) و «جاده انقلابی» (Revolutionary Road) مشارکت کرده است. کورتزمن نیز که در دو قسمت ابتدایی چندگانه همکاری کرده، اخیراً تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال «پیشتازان فضا: پیکارد» (Star Trek: Picard) شبکه‌ی CBS All Access بوده است.

تانی کال

30nama

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *