فیلم بعدی «واکین فینیکس» پس از «جوکر» مشخص شد

استودیوی A24 در حال انجام مذاکرات نهایی با «مایک میلز» کارگردان و «واکین فینیکس» برای یک پروژه‌ی جدید است. فینیکس در این فیلم اولین نقش خود پس از «جوکر» (Joker) به کارگردانی «تاد فیلیپس» را ایفا می‌کند. نویسندگی و کارگردانی فیلم را میلز برعهده دارد که با فیلم‌های «زنان قرن بیستمی» (20th Century Women) و «مبتدیان» (Beginners) شناخته می‌شود. فیلمبرداری پروژه از پاییز آینده آغاز خواهد شد. این فیلم امتیاز بزرگی برای استودیوی A24 به شمار می‌آید چراکه فینیکس امسال به خاطر نمایش تحسین‌شده‌اش در «جوکر» یکی از مدعیان کسب اسکار است.

واکنش‌ها به فیلم «جوکر» بسیار پرشور بوده و منتقدین از بازی فینیکس در نقش «آرتور فلک/جوکر» یکی از دشمنان «بتمن» در شهر گاتهام ستایش کرده‌اند. منتقدین در مورد خود فیلم اختلاف نظر دارند و برخی آن را بهترین فیلم ابرقهرمانی قرن حاضر برشمرده و بعضی دیگر آن را ناقوس مرگ سینما دانسته‌اند. استودیوی برادران وارنر با این فیلم شیر طلایی جشنواره‌ی ونیز را تصاحب کرده است.

این پروژه‌ی جدید اولین فیلم میلز پس از فیلم ««زنان قرن بیستمی» نیز خواهد بود که اولین نامزدی اسکار را برای او به ارمغان آورد. میلز به خاطر فیلمنامه‌ی آن فیلم که داستانش در دهه‌ی ۱۹۷۰ کالیفرنیای جنوبی می‌گذشت و «گرتا گرویگ»‌، «آنت بنینگ» و «ال فنینگ» در آن ایفای نقش کرده بودند نامزد اسکار شد.

استودیوی A24 که پخش‌کننده‌ی آثار مستقل است امسال با «میدسامر» (Midsommar) به کارگردانی «آری استر»، «وداع» به کارگردانی «لولو وانگ» به ‌های تجاری رسیده، اما مهمترین فیلم‌های استودیو در ماه‌های باقی‌مانده از سال میلادی برای فصل اهدای جوایز شامل «فانوس دریایی» با بازی «رابرت پتینسون» و «ویلم دافو» به کارگردانی «رابرت اگرز»، و «الماس تراش‌نخورده» (Uncut Gems) به کارگردانی برادران سفدی و بازی «آدام سندلر» است که همگی با استقبال منتقدین در جشنواره‌های فیلم مواجه شده‌اند.

تانی کال

30nama

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *