کرید 2

«مایکل بی. جوردن» با Creed 3 اولین فیلم خود را کارگردانی می‌کند

استودیوی MGM رسماً تأیید کرد که «مایکل بی. جوردن» قسمت سوم «کرید» را کارگردانی خواهد کرد.

«مایکل بی. جوردن» در حال مذاکره با استودیوی MGM است تا با «کرید ۳» (Creed 3) اولین فیلم بلند خود را کارگردانی کند. این استودیو قسمت دوم «کرید» را در سال ۲۰۱۸ و برادران وارنر قسمت اول آن را در سال ۲۰۱۵ پخش کرده بود. قسمت اول به کارگردانی «رایان کوگلر» و قسمت دوم با «استیون کیپل جونیور» ساخته شد. «کرید ۳» نهمین قسمت چندگانه‌ی «راکی» (Rocky) خواهد بود که قسمت اول آن در سال ۱۹۷۷ با «سیلوستر استالونه» ساخته شد و اسکار بهترین فیلم را تصاحب کرد. «کرید ۳» اولین فیلم بلند جوردن در مقام کارگردان است. او یکی از تهیه‌کنندگان «کرید ۲» بود.

فوریه گذشته «هالیوود ریپورتر» گزارش داد که «زن بیلین» نویسنده‌ی فیلم «شاه ریچارد» (King Richard) با بازی «ویل اسمیت» قرار است فیلمنامه‌ی «کرید ۳» را به نگارش درآورد. قسمت اول «کرید» ۱۷۳ میلیون دلار و قسمت دوم ۲۱۴ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخته است. جوردن آخرین بار در سال ۲۰۱۹ در فیلم «بخشش منصفانه» (Just Mercy) در نقش «برایان استیونسون» ظاهر شده و به زودی در «بدون پشیمانی» (Without Remorse) دیده خواهد شد که در حال پشت سر گذاشتن مراحل پس از تولید است و سال آینده منتشر خواهد شد. او در سریال انیمیشن «چه می‌شد اگر…» (What If…?) مارول و دیزنی نیز صداپیشگی خواهد کرد.

جوردن در سال ۲۰۱۸ در فیلم تلویزیونی «فارنهایت ۴۵۱» (Fahrenheit 451) شبکه‌ی HBO به کارگردانی «رامین بحرانی» نیز بازی کرد، تحسین منتقدین را برانگیخت و نامزد دریافت امی شد.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *