Mr. Robot Season 3 Wallpaper

سریال Mr. Robot رسما برای فصل چهارم تمدید شد

«سام اسماعیل» نویسنده‌ی «آقای روبات» (Mr. Robot) در روز پخش قسمت آخر از فصل سوم سریال، از طریق صفحاتش در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که تیم سازندگان سریال برای تولید فصل چهارم بازمی‌گردند. قسمت آخر فصل سوم چهارشنبه 13 دسامبر از شبکه USA پخش می‌شود.

«کریستین اسلیتر» بازیگر سریال «آقای روبات» دوشنبه گذشته برای سومین بار نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد نقش مکمل در بخش ‌مینی‌سریال‌ها و فیلم‌های تلویزیونی شد.

در فصل سوم سریال، فاصله‌ی شخصیت «الیوت» (با بازی «رامی مالک») با صدای پدرش (آقای روبات) که در ذهنش می‌پیچید بیشتر می‌شود. الیوت و دوستانش به تلاش‌شان برای سرنگون ساختن شرکت متقلب «ای-کورپ» با همکاری گروه هکر چینی «ارتش تاریکی» ادامه می‌دهند و هنگامی که بر علیه آن شرکت یک اقدام تروریستی ترتیب می‌دهند، از مسیر خود منحرف می‌شوند. اضافه شدن «بابی کاناوالی» در نقش رهبر گروه هکر چینی یکی از نقاط قوت فصل سوم بود.

آینده سریال پس از فصل چهارم هنوز نامعلوم است، اما اسماعیل در مصاحبه‌ای با اعلام این که به پایان ماجراهای الیوت نزدیک می‌شویم، ابراز امیدواری کرد که سریال پس از فصل پنجم به اتمام برسد.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *